Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Neoficiālais Vienības velobrauciens

A cache by kazhe Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 26 August 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Tā kā šogad pilnīgi noteikti nav pietiekami ar Latvijas Republikas simtgadi saistītu pasākumu, jāmēģina arī šim "piekabināt" birka klāt :)

Tātad, pasākuma doma ir veikt Vienības velobraucienu līdzīgāk tam, kā tas noritēja pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados, nevis mūsdienās (un arī - pareizajā laikā). Vairāk informācijas par brauciena daļu lasiet šeit: https://vienibasbrauciens.wordpress.com/.

Idejiski doma ir tāda: 25.-26. augustā velobraucēji veic piedāvātās distances un 26. augusta vakarpusē no 18:00 līdz 19:00 finišē kādreizējā Vienības laukumā (tag. Esplanāde), kur viņus sagaida meitenes/puiši ar ziediem, slavu un pačotu. Līdz ar to oficiālais Geocaching pasākums rit tieši šajā laikā un vietā - sagaidīšanā. Protams, no neoficiālā Vienības brauciena organizētāju puses interese vairāk ir par tādiem dalībniekiem, kas piedalīsies riteņbraukšanas daļā, kura arī neapšaubāmi kvalificējas +1 saņemšanai, bet events, protams, ir tas, kas notiek Esplanādē, nevis tas, kur svīšana uz ceļa.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.