Skip to Content

This cache has been archived.

vvn312: Poďakovanie od „Živého parku“: „Ďakujeme Vám za úžasnú pomoc. Keď sa pustí do práce poriadna partia ľudí všetko ide od ruky. Park znovu len tak žiari! Vyzbierané sú smeti spod lavičiek, z kríkov, ohorky z chodníkov. Už z diaľky svieti znovu namaľovaná škôlka a cestička pre najmenších. Projekt "Živý park" ostáva naďalej živým."

More
<

ZV CITO

A cache by vvn312 a enyx007 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, September 18, 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Pozývam Vás na CITO Event na sídlisku Zlatý Potok - Park J. D. Matejovie.
Po dohode so „Živým parkom“ pomôžeme vyčistiť Park J. D. Matejovie, pozbierame odpad - obaly, plastové fľaše, papiere aj pomedzi kríky. Rukavice a vrecia na odpad budú zabezpečené.

Stretneme sa  dňa 18.09.2018 (utorok) o 16:15 hod., logbook bude k dispozícii do 17:15 hod., vopred ďakujem za pomoc a teším sa na Vás.

Za účasť na CITO evente v termíne od 15.09.2018 do 23.09.2018 získaš špeciálny virtuálny suvenír.Pre každého účastníka s vlastným GC nickom bude pripravené eventové SWG zadarmo, WA log do 06.09.2018.

"Živý park - Máme pripravené vrecia a gumené rukavice bez latexu. Smetí je poriadne veľa, hlavne veľa fliaš po lete. Bude určite čo zbierať. Ak by sa znovu našiel niekto, kto by bol ochotný pomôcť s obnovou náterov na chodníkoch, boli by sme veľmi rady. Máme pripravené aj farby, štetce, metlu na pozametanie chodníku pred maľovaním. Tešíme sa na Vašu pomoc."

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

44 Logged Visits

Write note 2     Archive 1     Will Attend 21     Attended 19     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 11 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.