Skip to Content

This cache has been archived.

MiroslavRouta: Archivace

More
<

Prohlidka Mullerovy vily III

A cache by MiroslavRouta Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, September 27, 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Ahoj kačeři!
Chtěl bych vás pozvat na můj další event, druhý s touto tématikou. Sejdeme se 27.9.2018 v 16:20 na úvodních souřadnicích a tam budeme půl hodiny (tj. do 16:50) stát, povídat si o geocachingu, měnit TB a GC, taky třeba i CWG. Event ukončíme oficiálně v 16:50.
Pro celkem 10 lidí ovšem bude následovat nepovinná část eventu. Pokud se nedostanete tentokrát, nezoufejte, budou ještě další možnosti.
Nepovinnou částí je prohlídka Müllerovy vily. Potrvá přibližně hodinu a bude s odborným výkladem. Vstupné na prohlídku činí 300 Kč, resp. 270 Kč, jste-li držitelem opencard/lítačky. Senioři od 65 let a studenti platí 200 Kč. POZOR! Pokud byste měli zájem i o prohlídku Rothmayerovy vily, pak je možné koupit vstupenku pro oba dva objekty, který vyjde v součtu levněji. Do Rothamyerovy vily stojí samostatná vstupenka 180 resp. 162 Kč. Společná vstupenka pro obě vily vyjde na 420 resp. 378 korun. Rothmayerovu vilu je pak nutné navštívit do tří měsíců od zakoupení vstupenky. Prohlídku Rothmayerovy vily můžete absolvovat jak individuálně, tak v rámci eventu, který proběhne 11.9., tzn., že byste měli vstupenku již koupenou.
Do logu, prosím, uvádějte, zda si přijdete pouze pro bod nebo máte zájem o prohlídku a v kolik hodin!!! Pokud nebude v logu zmínka o tom, že máte zájem o prohlídku, automaticky vás nebudu to tabulky účastníků počítat! Při neuvedení času, kdy na prohlídku chcete, si vyhrazuji právo tento čas sám určit! Pro účast na prohlídce platí slavná "taxoftova věta" 1 nick = 1 Will Attend Log = maximálně dvě osoby!
Budou CWGčka (stejná pro všechny eventy na toto téma, eventů bude více), budou se prodávat klasicky po desetikoruně. Atribut přeškrtnutého psa i $ platí pouze pro nepovinnou část eventu.Přehled přihlášených v 17:00

Jméno Počet
Superdráček 1
TAJMici 2
tomata 2
Travelyan77 1
jcenda 1
magrata60 1
CELKEM 8/10

Náhradníci

CELKEM 0

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

37 Logged Visits

Write note 5     Archive 1     Will Attend 11     Attended 16     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 2     

View Logbook

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.