Skip to Content

This cache has been archived.

MIJAGA: Vďaka za odozvu ;) Archív.

More
<

Zákutia Levoče 4 - Gymnaziálny kostol

A cache by MIJAGA Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, July 29, 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:Gymnaziálny kostol

Pozývame Vás si pozrieť ďalšie zákutie Levoče, a to Gymnaziálny kostol, ktorý má prekrásny barokový čiernozlatý interiér, preto je známy aj ako Čierny kostol. Poznáme ho aj pod názvom Starý minoritský kostol. Turisti si môžu najčastejšie prezrieť len po nedeľnej omši o deviatej. A vy budete mať jedinečnú príležitosť v rámci tohto eventu si ho prezrieť aj s pútavým výkladom, ktorý nám porozpráva historička Soňa Polláková.

Kostol je spojený aj so Starým kláštorom minoritov, v ktorom sa nachádza úplne zachovalá gotická krížová chodba, ktorá je jediná svojho druhu na Slovensku. Všetko naznačuje tomu, že sa pôjdeme pozrieť aj tam! :)

Prosíme všetky dámy, aby nemali oblečené nič vyzývavé a pánov poprosíme dlhé nohavice, nie kraťasy, aj keď vonku môže byť horúco, keď pôjdeme do kostola. Ďakujeme.

KDE: pred Gymnaziálnym kostolom (na úvodných súradniciach), kde môže byť neskôr odfotené aj spoločné foto

KEDY: 29.7.2018 (v nedeľu), logovanie od 10:30, prehliadka o 11:00 (môže trvať dlhšie než 1 hodinku)

VSTUPNÉ NA PREHLIADKU: 2€/dospelí; 1€/deti,študenti,seniori (v svojom Will Attend logu nám dajte jasne vedieť, či máte o prehliadku záujem a v akom počte)

Eventové SWG budú k dispozícii v obmedzenom množstve a zadarmo. Uprednostnení sú tí, ktorí absolvujú prehliadku s výkladom aspoň spolovice, pre ktorých bude mať eventové SWG väčšiu hodnotu ako obyčajné drevo. Keď sa zvýši, bude aj pre ostatných. Platí len 1 SWG/nick.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

41 Logged Visits

Write note 3     Archive 1     Will Attend 16     Attended 17     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 2     

View Logbook | View the Image Gallery of 25 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.