Skip to Content

<

Straka

A cache by geojezdec Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 12/27/2018
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Ke keši

K odlovu keše je zapotřebí speciální horolezecká výbava a dostatečné zkušenosti! Pamatujte že lezete na VLASTNÍ NEBEZPEČÍ! Případný pád způsobený neopatrností, nedostatečným vybavením, nebo jiným vlivem může mít za následek vážný úraz či smrt!!!

Horolezecká metodika

Nikoho k odlovu nenutím, pokud svítící keš na mapě nemůžete překousnout, vpravo se nachází tlačítko "Ignore".

Na odlov stačí 40m lano.

K wherigu

Rozmýšlel jsem jakou udělám novou kešku. A tak jsem si začal chystat novou kešku a k maskování jsem použil stříbrný sprej. Když jsem kešku nastříkal stříbrným sprejem tak jsem ji dal na balkón uschnout a šel jsem chystat listing. Jakmile jsem měl hotový listing tak jsem šel zkontrolovat jak usychá barva na kešce ale žádnou kešku jsem nenašel, jen podivný pták na mě z vedlejší střechy koukal.

Tak jsem si udělal fotku a na googlu jsem si vygooglil co je to za ptáka. K mému překvapení se jednalo o straku obecnou a tak mě ihned došlo kam mě zmizela moje keška. Ale jak teď získat kešku na zpátek? Naštěstí jsem mě ještě zbýval stříbrná barva a tak jsem se rozhodl pro pokus, nastříbřím petku a uvidím jestli ji straka sebere a když ji sebere tak ji budu sledovat až do jejího hnízda.

Wherigo bylo vytvořeno díky aplikaci


Stáhnutí hry

Hru si můžete stáhnout na www.wherigo.com


Poděkování

Evik111 za pomoc při vývoji hry. Vašíčkům za batatest kešky.
Děkuju

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.