Skip to content

GeoStanovacka V Event Cache

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
Hidden : Friday, 14 September 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:
Info kamaratom na vichodze: Sluchaj tu, calkom bi me pocešilo, kebi ši prišol na muj štiricatiosmi ivent, abo piati co še špi pod celtu a vola še Geostanovačka.
Dze bulo tam bulo, bula raz Hrešna kolo Košicoch a tam še to perširaz stalo. Veckaľ še posunulo do Lajoški, poznejši cez Slovenski raj do Krasnohorskoho podhradia. No a teraz zavita pod hrad Revišťe, dze privita šickich, co še neboja cmi, žviratok, ohňa a ani coopera.
Dokonca ani toho, co sebe na vas teraz porichtuje.
Začatek u pjatok 14. a končime nedzeľu 16. septembra. U sobotu nas čeka Zveropark, dze uvidzice žviratka co doma bizovne nemace. A u nedzeľu CITO event. I suvenir za CITO ce čeka. Kedz še chceš aj poznejši vecej doznac, ta ľem še zapiš, že pridzeš.

SK: Pozývam ťa na piate pokračovanie môjho prvého eventu pod názvom GeoStanovačka V.

Tentokrát sa stretneme prvykrát mimo východného Slovenska, a to v tieni hradu Revište, v podsedových stanoch, chatkách či iglu.
Chýbať samozrejme nebude ani program, ktorý bude spočívať v rôznych hrách pre deti aj dospelých, dáme si opekačku, snáď sa nájde aj gitarka a ublížime aj športu.
Badminton rakety a lopty sú samozrejmosťou.
Všetko podrobnejšie sa dozvieš v najbližších hodinách či dňoch.
Ideálne je sa zalogovať WA logom a už len čakať na usmernenie.

Áno, bude aj eventové SWG. Uzávierka bude okolo 5. 9. podľa počtu logov.

PROGRAM, CENY A PODMIENKY budú upresnené čo najskôr, ale
UBYTOVANIE (rezervácia) SA BUDE RIEŠIŤ ZA ICH PODMIENOK VÝLUČNE CEZ OWNERA, lebo kvôli prehľadu si to tak želajú.
(stanovačka od 5 € / osoba, bufet, program, kde sa nudiť nebudeš, možnosť vlastného stanu, podsadové stany (stan pre 2 osoby), chatky (pre 4 os.), ohnisko, športy, nočný ohník s gitarkou, výlet na hrad....)
KEDY, KDE, AKO
Oficiálna časť pre bodikochtivých bez stanovačky bude v piatok, 14. 9. 2018 od 17:31 do 18:01 na parkingu pred Zveroparkom (pozri Waypoint).

Pre tých, ktorí si prídu užiť stanovačku: Stanovačka potrvá od 14.9. 2018, tj piatku v čase od 15:06.07 do nedele 09:08.07. Presné informácie ti poskytnem včas, ale určite stojí za návštevu aj sobotňajší event ŠVP - FARMA III a v nedeľu po zbalení stanovačky plánujem aj CITO event, na ktorom za účasť získaš aj suvenír.

Nemáš auto, motorku ani slona, ale túžiš po stretnutí s nami? Doprav sa autobusom či vlakom na stanicu do Žarnovice. Odtiaľ si ťa vyzdvihne ***TAXI Žarnovica (názov poskytnem v správe na požiadanie) a za cenu - 3,00 € ťa dovezie priamo pred vstup do Zveroparku, teda na úvod stanovačky.V sobotu ráno sa stretneme pred bránami Zveroparku v ktorom nás čaka zaujímavý program a výklad zameraný hlavne pre deti na treťom pokračovaní farmárskych eventov pod názvom ŠVP - FARMA III.

V sobotu poobede začíname výšlap na hrad Revište, kde nás budú čakať nové zážitky na CITO evente. Okrem tvrdej makačky pri upratovaní a spolupráci s ďalšími dobrovoľníkmi na obnove hradu Revište získaš aj virtuálny suvenír za CITO event. Vidíme sa na CITO na hrade Revište.

Additional Hints (No hints available.)