Skip to content

Skola v prirode - Poklad na Striebornom jazere Mega-Event Cache

This cache has been archived.

SimonCooper.sk: ARCHÍV.

Vidíme sa na 6. ročníku 4.7.2020 pri Kremnici.

SC

More
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

29 June 2019, 09:00 - 18:30

 


Kŕdle vtákov sa vznášali vo víre prérií zbavujúc sa svojich pierok, veľa vody pretieklo v rieke Váh, roztopil sa posledný sneh. Vyšlo najjasnejšie slnko a na galantských prériách sa neustále odohrávalo množstvo stretov medzi pôvodnými obyvateľmi nazývanými muklovia a stále väčším počtom kešerov valiacich sa za vidinou pokladov a obsadení koňmi pokrytej pôdy.

Na konci šiesteho mesiaca, roku pána 2019 začne byť Ranč na Striebornom jazere miestom na strety tých najlepších z najlepších.
Stretnú sa tam náčelníci, ba i celé kmene kešerských bojovníkov. Navzájom si zmerajú sily rybolovom, pri streľbe z luku, pri hode oštepom aj sekerou. Kmene budú ryžovať zlato a získajú certifikát so zlatým prachom.
Ženy a deti bojovníkov čaká výroba lapačov snov, čeleniek, náramkov, bojové aj mierové maľovanie na tvár. Tí, ktorým vzdelávanie cudzím nie je, sa presunú v určenom čase bez ohnivej vody do stanov, kde im zajatí muklovia bez mučenia prezradia všetko čo vedia na rôzne témy počas celého dňa.
Na tieto miesta sa budú musieť vzdelaniuchtiví vopred prihlásiť, keďže kože bizónov na sedenie sú obmedzené. Tým však predídeme zasahovaniu ostatných bojovníkov do zvukovej stopy muklov. Hostia budú skutočne zaujímaví.

Najodvážnejšie deti a kmeňoví príslušnici uvidia prérie zo sedla koňa a možno sa im podarí skrotiť aj býka, zlaniť vežu a zapádlovať na jazere.
Ranení, starí, leniví či práve odpočívajúci kešerskí bojovníci sa postarajú o guláš z ulovených zvierat v súťaži varení guláša a naučíme sa vyrábať aj dobroty rôznych kmeňov z mäsa, kostí či buriny, ktorá rastie na stepiach. Preto kmene živiace sa rastlinami sú taktiež vítané na predstavenie receptov medzi kotlikármi.
Železničné spojenie tu ešte neexistuje a namiesto dostavníkov prériou prevedú vlastné nohy po LAB keškách, deti aj koč s koníkmi a zároveň sa statoční bojovníci pripravia na riadenie lokomotívy na skutočnom železničnom trenažéri. Bude sa ručne píliť drevo aj zatĺkať klince. Všetko pod dozorom kalibrovaných presýpacích hodín.
Na všetko budú dozerať deti s hviezdou úradu Sheriffa spoločne so svojimi animátormi, ktorí im pripravia veľmi bohatý program plný spoznávania, hier, súťaží a samozrejme nebudú chýbať ani bohaté ceny, ktoré si odnesú do svojich domovov.
Simon Tĥatĥáŋka Íyotake Methotase Cooper kontroluje dostavníky kam len oko dovidí a imejl dorazí, aby kmeňovým náčelnikom rozdal množstvo cien pre najlepšie kmene. Hodnotiť sa bude odvaha, presná muška, vedomosti a zápal do programu.
V pláne je prepadnúť muklovské nafukovacie atrakcie a doviezť medzi naše kmene.
Kmene naučíme tancovať Country tance a následne svoje zvodné pohyby predvediete na živej hudbe rôznych kapiel, ktorých rytmus vám určite nebude cudzí zo sveta bielych bratov.

Pre udržanie mieru kmeňov sa ZAKAZUJÚ zvyky jednotlivých kmeňov:
- zákaz pojedania bratov a sestry iných kmeňov
- zákaz hádzania slabších jedincov z veže, pódia, do rybníkov a jám
- zákaz prepichovanie ušných lalokov, zárezov do kože a obriezok
- zákaz unášania žien iných kmeňov
- zákaz kŕmenia detí, koní a dobytku iných kmeňov
- zákaz lovu zvierat za účelom získania kožušín a mäsa s výnimkou rýb
- zákaz vstupovať do zóny a príbytkov muklov, ktorí sa starajú o pohodlie kmeňov
- zákaz žobrania ohnivej vody od iných kmeňov

OBMEDZUJEM zvyky jednotlivých kmeňov, a to:
- fajka mieru sa smie fajčiť len na vyhradených miestach
- kmene s vlastnými stanmi sa smú rozložiť len na stepi na to určenej za finančný obnos
- ulovené ryby sa zakupujú, nemenia sa za swg ani pierka vašich vtákov
- malé štvornohé zviera vášho domáceho kmeňa musí byť na vôdzke, nesmie do priestoru detí, koní a reštaurácie (jedlo a pitivo nájdeš aj v externých stánkoch)
- ohnivá voda sa smie užívať v obmedzenom množstve v súkromí a na miestach na to určených
- tanec slnka je povolený, ale počas noci je vyvolávanie slnka zakázané

OBMEDZENÝ VSTUP je krajná hranica ku ktorej bez váhania pristúpim, ak bratia a sestry potúžení ohnivou vodou budú vyrušovať iné kmene, žobrať chľast, hlasno vydávať rôzne zvuky, kričať, nadávať či rušiť zvieratá kmeňových náčelníkov. Stretnutie kmeňov patrí aj rodinám s deťmi, nie výrazne opojeným ohnivou vodou! Rešpektujeme život ľudí a zvierat s nami žjúcich!

Pri porušení zákazov a obmedzení bude celý kmeň daný na hanbu a odsúdenec priviazaný o vežu v mravenisku natretý medom.

Do svojich stanov a muklovkých príbytkov zalezieme prvykrát už 28. 6. 2019 po 15:00, oficiálna časť programu a MEGA eventu začne v sobotu, 29. 6. 2019 na Petra, Pavla a Petru od 09:00 a potrvá do 18:33 presýpacieho času, kde nám event už tradične zatvorí kapelka Montana s krásnymi zvukmi svojich nástrojov a hlasov.
Počas víkendu nás čaká nezabudnuteľný program, vyhliadková veža, koníky, živá hudba a tance, celodenné prednášky na prírodné témy, T5 aktivity, rybník a samozrejme Strieborné jazero v ktorom sa môžete osviežiť aj zasúťažiť.
Eventové SWG budú k dispozícií jednotlivo na subeventoch a taktiež skompletizované v balíčkoch. Megac.sk ponúkne samostatný stánok, kde si vieš okrem propagačných MEGA vecičiek zakúpiť pre svoj kmeň aj tombolu o veľmi bohaté ceny. Tie uvidíš vyložené na stánku počas celej soboty až do záverečného žrebovania. Detská tombola bude bezplatná a budú sa žrebovať čísla na základe detských identifikačných náramkov. Okrem toho sa do tvojho kešerského sveta ponúkajú možnosti získania tovaru aj v obchodíkoch, ktoré budú súčasťou plochy mega eventu.
No a v neposlednom rade nás čaká aj zaujímavá výstava s cieľom vám priblížiť prírodu a kešerský svet + ucelený program pre tých, ktorí si chcú zasúťažiť s inými kmeňmi. To si však priblížime priebežne.
Účasť na prednáškach sa bude dopredu rezervovať na adrese megac.sk (možnosti včasnej rezervácie na webe budú pridávané postupne o čom po WA budeš informovaný). Stanovanie je možné priamo v areáli avšak záujem spomeň v logu. Ubytovanie v izbách je z dôvody kapacity a dostavby momentálne obmedzené, avšak akonáhle dôjde k uvoľneniu aspoň v malom množtve, tak o tom budeš informovaný/á. Pri izbách bielych bratov je však nutné počítať s tým, že koník je náš štvornohý brat a jeho blízkosť sa môže prejaviť aj na vôni okolia v závislosti od počasia, ktoré náčelník zabezpečí. Stanovanie je na inom mieste, kde prítomnosť koní nepocítiš.

Aj tvoj WA log urobí program bohatším, deti spokojnejšie a prípravy jasnejšie.
Pre teba je to jeden nezáväzný WA log, pre organizátora jasné čísla pre súťaže, dary, žranicu a pitivo aj pre tvoj kmeň.
Ak si listing aj čítaš, tak ťa prosím v logu uvádzať okrem záujmu rozložiť si svoj stan tiež predpokladanú účasť detí z tvojho kmeňa. Každé dieťa okrem hviezdy úradu Sheriffa získa balíček prekvapení a ak odložíš logovanie na poslednú chvíľu, tak sa môže stať, že ochudobníš svoj vlastný kmeň o dary. Priebežne sleduj čo nové na prípravách v listingu, na webe megac.sk a na FB.

Simon Tĥatĥáŋka Íyotake Wičháša Wakȟáŋ Methotase Cooper

Howgh! 

Praeries of Galanta have been witnessing many clashes of original inhabitants, called muggles, with increasing number of cachers, heading for the vision of treasures and occupying the land.

Galanta on river Váh, will host in the end of June 2019 the best out of the best. At Ranč na Striebornom jazere  (Silver lake ranch), whole tribes and chiefs of cacher warriors will meet, and compete in fishing, archery, javelin throw, ax throw and goldpanning.
Kids and wives of warriors will manufacture dreamcatchers, headbands, wristbands, facepaintings for war and peace.
The education fans can (upon registration, the seats are limited) move to tents and listen to the captured muggles, who will reveal their knowledge without torture.
The most courageous kids and tribe members may check the praerie from the horseback and even break a buffalo.

Wounded, old, lazy, or currently relaxing cacher warriors can compete in goulasch cooking, regardless the meat, bone or vegetable version.
Check the LAB caches, try locomotive drive simulator, saw wood, drive a nail. Kids with sheriff star, together with animators, will prepare lot of education programs, games, contests and prizes.
Simon Tĥatĥáŋka Íyotake Methotase Cooper has been robbing the coaches to get valuable prizes for competitors, and gain the muggle inflatable attractions for our tribes.
Be ready to try the country dances and listen to the music of white brothers.

To keep peace among the tribes, Simon Tĥatĥáŋka Íyotake Methotase Cooper informs:
- smoking at limited areas only
- tents to be built at restricted area, on payment
- the cropped fish on payment
- pets on leash only, no entry to kids zone or restaurant (outdoor buffets available)
- limited alcohol consuption, plus control of disturbing behaviour

Start of the megaevent: 28.6.2019 at 3:00pm
Official megaevent: 29.6.2019 9:00am – 08:33pm
Tents, accomodation, lecture participation are subject to prior notification and reservation at megac.sk.
Don’t forget to log WA of yourself and your tribe, and check the updates at the listing and at web megac.sk and FB.

Simon Tĥatĥáŋka Íyotake Wičháša Wakȟáŋ Methotase Cooper
Howgh!

 

Vogelschwärme schwebten den ersten Sonenstrahlen entgegen. Der grüne Fluss Wah teilte die Galantska Prärie, zwischen den letzten Schneeflecken kündigten die Schneeglöckchen den Frühling an. Trotz dieser Idylle kam es immer wieder zu Auseinandersetzungen zwischen Ureinwohnern - genannt Muggles - und einer wachsenden Zahl an Cachern, die aus allen Richtungen herbeiströmten, um einen Schatz zu suchen.

Am Ende des sechsten Monates im Jahr 2019 wird die Ranch am Silbersee der Platz für das Treffen der Besten von den Besten. Viele Indianerhäuptlinge und deren Kämpfer aus den unterschiedlichsten Cacherstämmen werden sich einander treffen. Sie werden ihre Kräfte messen. Durch Fischfang, Bogenschiessen, Speerwerfen oder dem Werfen einer Axt wird der Sieger ermittelt. Die Stämme werden Gold waschen, und die Besten von ihnen werden mit einem Zertifikat mit Goldstaub belohnt.

Auf die Frauen und Kinder der Kämpfer wartet eine Kriegs- und Friedensbemalung des Gesichts. Traumfänger, Stirnbänder, Armbänder und ähnliche Schmuckarten können selbst gebastelt werden. Diejenigen, die der Bildung nicht fern sind, werden sich zu einer bestimmten Zeit in den Teepee Zelten versammeln, wo die gefangenen Muggelopfer alles, was sie von einer Vielzahl von Themen kennen (nicht nur über der Natur), den ganzen Tag ohne Folter verraten. Alle die sich bilden wollen, müssen sich aber vorher anmelden, weil die Zahl die Sitzbüffelleder eingeschränkt ist.

Die mutigsten Kinder und Stammesmitglieder können aus dem Pferdesattel die Prärie beobachten und vielleicht auch einen Stier bändigen. Verwundete, alte oder einfach nur "faule" Cacherkämpfer werden sich um den Eintopf der erjagten Tiere kümmern oder am Kesselgulasch-Kochwettbewerb teilnehmen. Die Stammvertreter der Stämme, die kein Fleisch essen, sind natürlich auch willkommen und können ihre Rezepte aus dem Unkraut der Steppe gerne vorstellen.

Bahnverbindung gibt es hier noch nicht. Statt mit Planwägen muss zu Fuß zwischen LABcaches gependelt werden. Es wird das Holz manuell gesägt, und auch Nägel werden eingehämmert. Alles natürlich unter Aufsicht von kalibrierten Sanduhren.

Auf alle Kinder wartet ein sehr unterhaltsames Programm voller Spiele, Wettbewerbe und neuer Erlebnisse unter Aufsicht eines Sheriff Office zusammen mit ihren Animateuren. Natürlich sind auch reichhaltige Preise vorbereitet, welche mit in die Heimat getragen werden können. Bewertet werden Mut, exakte Treffsicherheit, Reiten, Wissen und Jagd. Der Plan ist auch, aufblasbare Attraktionen zu überfallen, um sie zu benutzen.

Stämme werden auch Countrydance kennenlernen und dann die gelernten verführerischen Bewegungen bei Live-Musik von verschiedenen Bands aus der Welt der weißen Brüder zur Schau stellen. Um des Stammesfrieden zu bewahren, sind folgende Gewohnheiten einzelner Stämme VERBOTEN:
- ein Essverbot der Brüder und Schwestern anderer Stämme
- Verbot, schwächere Personen aus dem Turm, von der Bühne, den Teichen und Stellplätzen zu werfen.
- Verbot des Löcherns von Ohrläppchen, Einschnitte in die Haut und Skalpierung.
- Verbot der Entführung von Frauen anderer Stämme
- Verbot der Fütterung von Kindern, Pferden und Rindern anderer Stämme
- Verbot der Jagd auf Tiere zur Gewinnung von Pelz und Fleisch, ausgenommen Fisch
- Ein Verbot, die Zelte, Teepees und Behausungen, die für den privaten Komfort der Stämme sorgen, zu betreten.
- Verbot des Bettelns um Feuerwasser von anderen Stämmen.

Begrenzt werden auch die Gewohnheiten der einzelnen Stämmen, nämlich:
- Friedenspfeife kann nur an reservierten Orten geraucht werden.
- Stämme mit eigenen Zelten dürfen nur zu diesem Zweck einen Teil der Prärie gegen Gebühr benutzen.
- Gefangene Fische werden gekauft, Tausch gegen XWG, Jagdtrophäen oder Vogelfedern ist nicht gestattet.
- Diverse Vierbeiner müssen an die Leine. Im Bereich der Kinderzone, der Restaurants und bei den Pferden sind Haustiere verboten (Essen und Getränke können auch in externen Bereich gekauft werden).
- Feuerwasser darf nur in begrenzten Mengen an bestimmten Orten verwendet werden.
- Sonnentanz ist jederzeit erlaubt, aber in der Nacht ist dieser verboten.

Bei Verletzung der Verbote bzw Beschränkungen wird der ganze Stamm die Ehre verlieren, und der Täter wird an einen Totem bei einem Ameisenhaufen gebunden und mit Honig eingeschmiert.

In ihre Zelte und Überdachungen können sie zum ersten Mal am 28.06.2019 ab 15:00 Uhr eintreten. Der offizielle Teil des Programms und das MEGA-Event beginnt am Samstag, dem 29.06.2019 um 09:00 und läuft bis 18:33 Uhr Sanduhrzeit.
Unsere Veranstaltung wird traditionell die Musikkapelle Montana mit schönen Klängen ihrer Instrumente und Stimmen beschließen.
Wir verabschieden uns am Sonntagmorgen und freuen uns auf das nächste (sechste) Jahr.
Zelte, Übernachtungen mit Bett oder Besuch von Vorlesungen und Spielen müssen angekündigt und bei www.megac.sk gebucht (reserviert) werden.
Auch dein WA Log wird das Programm reicher, Kinder glücklicher und die Vorbereitung klarer machen. Für dich ist es ein unverbindlicher WA, Log aber für den Veranstalter klare Zahlen für die Vorbereitung der Wettbewerbe, der Geschenke und Essen und Getränke für deinen Stamm.
Bitte gib im Log auch die voraussichtliche Teilnahme der Kinder und deren Alter an. Bitte logge möglichst früh. So erleichterst du die Organisation der Veranstaltung und kannst das reichhaltige Angebot uneingeschränkt nützen. Beobachte die Neuigkeiten des Listings auf megac.sk und FB.

Simon Tĥatĥáŋka Íyotake Wičháša Wakȟáŋ Methotase Cooper
Howgh!

 

Madárfalkák szálltak a préri felett, sok víz folyt a Vágon, elolvadt az utolsó hó. Felragyogott a legfényesebb nap és a galántai prérin elszaporodtak az összecsapások az eredeti mukliknak nevezett lakók és az egyre több geokeser harcos közt, akiket ide vonzottak az it elrejtett kincsek.
A hatodik hónap végén, Isten 2019 évében a Ezüst tó meletti rancson találkoznak a legjobbak a legjobbak közül. Törzsfőnökök és egész geokeser hacosok törzsei találkoznak majd ezen a helyen. Megmérik erejüket horgászatban, íjászatban, dárda és balta vetésben. A törzsek aranyat fognak mosni, az asszonyokat és a gyerekeket pedig álomfogók, párták és karkötők gyártásán kívül arcfestés is várja majd. Akik pedig a tudás útját választják, Őket tüzes víz nélküli sátrakban fogjul ejtett muklik fogják oktatni különféle előadásokon. De ezekre előre jelentkezni fog kelleni, mivelhogy az ülésre szánt bivalybőr helyek száma korlátozott.

A legbátrabb gyerekek és törzstagok lóhátról látják majd a prérit és lehet hogy sikerül nekik megszelídíteni a bikát is. A sebesült, öreg, lusta vagy pihenő geokeser harcosok gulyásfőzőversenyen vehetnek részt és megismerkedünk majd a külömböző törzsek finomságaival is. Ezek nem csak elejtet vadak húsából készülnek majd, úgyhogy a növényevő törzsek receptjeiket is várjuk majd.

A vasúti összeköttetés még nem létezik itt és a postakocsik helyet majd saját lábak segítségével fog keleni megtalálni a LAB ládákat. De a bátor harcosok felkészülhetnek a mozdony vezetésére egy igazi vasúti szimulátoron. Kézzel fogunk fát fűrészelni és szögeket beütni. Hogy ki lessz ebben a leggyorsab, az pedig egy kalibrált homokóra fogja mérni.
A programra a Sheriff csillagokal jelőlt gyerekek fognak vigyázni, akiknek az animátorok gazdag programot készítenek majd. Nem hiányoznak a külömböző játékok, feladatok és természetesen gazdag díjakat is vihetnek majd magukkal haza.
Simon TĥatĥáŋkaÍyotake Methotase Cooper vigyáz a postakocsikra, ahova csak a szem ellát és az e-mail eljut és készen ál majd szétosztani a díjakat a sokféle versenyekben a legsikeresebb törzseknek. Értékelni fogják a merészséget, pontosságot, lovaglást, tudást és a kötélmászást.

Tervezve van egy nagy mukli felfujható atrakciók elrablása és a táborba szálitása. A törzseket megtanítjuk mindenféle country zenére táncolni és a megszerzett tánctudományt majd az esti élő zenés koncert folyamán mutathatják be.

A sátrainkba először már 2019 június 28.-án mászunk be 15:00 órától, a MEGA találkozó oficiális programjának a kezdete szombaton, 2019 június 29.-én, Péter és Pál napján kezdődik, 9-től este 18:33-ig tart, amikor már a klasszikus Montana zenekar koncertje zárja a napot.
Vasárnap reggel majd elbúcsuzunk egymástól, és kezdhetünk örülni az Iskola a természetben következő, hatodik évfolyamára. A sátrakat, szállást, a részvételt az előadásokon és a játékokon előre jelenteni és lefoglalni kel a megac.sk címen.

A te WA logod is a programot gazdagabbá, a gyerekeket elégedettebbé és az előkészületeket áttekinthetővé teszi. Ami neked egy nem kötelező WA log, az a szervezőknek pontos számokat jelent a díjak, ajándékok, kaja és pija a te tőrzsednek is. Ezért kérlek a logodban jelezd hogy hány gyerek jön veled és hány évesek – természetesen, ha egész eddig elolvastad a leírást.
Ne hagyd a log írását az utolsó percre, nehogy a törzsed szükölködni fog valamiben. Folyamatosan figyelheted az esemény ujdonságait a MEGA találkozó leírásában, a web oldalon vagy a facebookon.

Simon Tĥatĥáŋka Íyotake Wičháša Wakȟáŋ Methotase Cooper
Howgh!

 

Na preriach Galanty obserwowano od lat liczne starcia pierwotnych mieszkańców, zwanych muggolami, z coraz większą liczbą keszerów, skuszonych wizją skarbów i możliwością zajęcia tych ziem.

Galanta nad rzeką Wag będzie gościć pod koniec czerwca 2019 roku najlepszych z najlepszych. Na Ranczu nad Srebrnym Jeziorem spotykają się całe plemiona keszerów i ich wodzowie, by rywalizować w łowieniu ryb, łucznictwie, rzucie oszczepem, rzucie siekierą i w płukaniu złota. Dzieci i żony wojowników będą produkować łapacze snów, opaski na głowę, opaski na rękę, malować twarze w barwy wojny i pokoju.
Miłośnicy edukacji mogą (po rejestracji, ilość miejsc ograniczona) przenieść się do namiotów i posłuchać pojmanych muggoli, którzy podzielą się swoją wiedza na różne tematy ochoczo, bez tortur. Najodważniejsze dzieci i członkowie plemienia mogą przemierzyć prerię na koniu, a nawet pojeździć na mechanicznym byku. Ranni, wiekowi, leniwi lub zażywający właśnie odpoczynku wojownicy-kaszerzy mogą rywalizować w gotowaniu gulaszu w różnych wersjach np. z mięsem, kościami czy warzywami.
Poszukiwanie labcachy, zabawa w maszynistę lokomotywy, cięcie drewna, wbijanie gwoździ – oto czekające na Was atrakcje. Dzieci z gwiazdą szeryfa wraz z animatorami przygotują wiele programów edukacyjnych, gier, konkursów i nagród.

Simon Tĥatĥáŋka Íyotake Methotase Cooper od dawna już rabował kesze, aby zdobyć cenne nagrody dla uczestników konkursów i muggolskie nadmuchiwane atrakcje dla naszych plemion. Przygotuj się na tańce country i posłuchaj muzyki białych braci.

Aby utrzymać pokój wśród plemion, Simon Tĥatĥáŋka Íyotake Methotase Cooper informuje, że:
- palić można tylko w wydzielonych miejscach
- namioty można rozbić na wskazanym terenie za dodatkową opłatą
- złowione ryby można nabyć za opłatą - zwierzęta należy trzymać na smyczy, nie mają wstępu do strefy dla dzieci lub restauracji (dostępne będą posiłki w formie bufetu na świeżym powietrzu)
- należy ograniczyć spożycie alkoholu i być przygotowanym na kontrolę w przypadku zachowania naruszającego ogólnie przyjęte normy

Początek Megaeventu: 28.06.2019 o 15:00
Oficjalny Megaevent: 29.6.2019 9:00 - 18:33


Namioty, zakwaterowanie, udział w wykładach podlegają wcześniejszemu zgłoszeniu i rezerwacji na stronie megac.sk Nie zapomnij zalogować WA dla siebie i swojego plemienia, i sprawdzać aktualizacje w listingu i na stronie internetowej megac.sk i FB.

Simon Tĥatĥáŋka Íyotake Wičháša Wakȟáŋ Methotase Cooper
Howgh!


Flag Counter

Foto: The Treasure of the Silver Lake, German western film (1962)
Listing: Simon Cooper
Preklad: lbump (EN), konikSANDY (DE), N_Mogyi (HU), CopernicusHigh (PL)
FORMULÁR NA REZERVÁCIU MIESTA PRE STAN
FORM FOR BOOKING A TENT


Official MEGA mini ESHOP: https://megac.sk


Teší sa na vás kmeň organizátorov:
geJulie, Labutka81, ulovo team a
Simon Tĥatĥáŋka Íyotake Wičháša Wakȟáŋ Methotase Cooper

Additional Hints (No hints available.)