Skip to Content

This cache has been archived.

Gilrond: Sa mi aj zdalo, ze som cosik zabudol...

More
<

Na cestách 11: Podnestersko

A cache by Gilrond Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 04 September 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Ahoj,

 

pozývame ťa na voľné pokračovanie eventovej série "Na cestách", série stretnutí a prezentácií s turisticko-cestovateľskou tematikou, samozrejme v spojení s geocachingom.Na cestách 11: Odesa a Podnestersko
Prezentuje: Gilrond
Dátum a čas: utorok 4. septembra od 18,00
Ukončenie: do cca 21,00
Miesto: Reštaurácia Amélia
Vstupné: bez vstupného

Popis eventu:

Tridsať rokov dozadu boli kosáčiky, kladivá a červené hviezdičky každodennou realitou, no teraz už ich len tak nenájdeš. No niekde predsalen, napríklad v Podnestersku. Tak si príď vypočuť ako sa tam pozerajú na ľudí, čo majú v pase hviezdičky žlté a v počte 12 kusov... A keďže Podnestersko bolo len jednou z mnoha zastávok, uvidíš aj kopu fotiek z Odesy, Moldavska a Rumunska! A možno publikujem aj tie nepublikovateľné...
GilrondRadi sa spolu s tebou opäť vyberieme putovať za keškami po rôznych kútoch Slovenska, Európy aj celého sveta, horami, dolinami, moriami alebo púšťami. Konkrétne témy a obrazy budú závisieť od zážitkov a postrehov každého prednášajúceho. Mohlo by to byť veľmi pestré, ako je aj pestré naše kešerské spoločenstvo.

Nemáme pripravený ucelený zoznam prezentujúcich ani témy, ale vieme, že miesta eventov by sa mohli meniť, aby nevzniklo ich reťazenie. Nateraz máme predstavu o troch vhodných podnikoch v meste, z nich dva sú aj dog friendly. Tento ale nie je vhodný pre psíkov.

Výzva pre každého
Ak máš dobrú tému, pekné fotografie alebo film z tvojho cestovania/putovania, ak si nájdeš čas a máš chuť sa so svojimi zážitkami podeliť, kľudne naváhaj a oslov nás.

Spoločný formát prezentácií
Radi by sme navrhli a zachovali spoločný formát prezentácií, aby tieto akcie mali jasný začiatok aj koniec a neutopili sme sa v detailoch. Formát by mohol pomôcť ako prezentujúcim, tak aj účastníkom.
Téma: Turisticko-cestovateľská tematika v spojení s geocachingom
Trvanie úvodnej prezentácie: Do jednej hodiny hodiny a max. do 100 fotografií; v prípade filmu časový ekvivalent.
Diskusia: Do pol hodiny.
Záver: Voľné posedenie a bežné eventové aktivity, ukončenie eventu do 2 hodín od jeho začiatku
(Myslíme si, že väčšia časová dotácia je zbytočná. Aj tak nemôžeme povedať a ukázať úplne všetko pekné a zaujímave z ciest a pri väčšej záplave slov a obrazu by diváci pravdepodobne prestali danú tému sledovať.)

Tešíme sa na teba, tvoje postrehy, komentáre ako aj na ďalších prezentujúcich!
schevka+Stano, JaSaHram a Sprievodca

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

71 Logged Visits

Write note 4     Archive 1     Will Attend 29     Attended 32     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 3     

View Logbook | View the Image Gallery of 8 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.