Skip to Content

<

BETONOVÝ LES VI. - SG1

A cache by lexodont Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 08/22/2018
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Další příspěvek dvojice Lexodont a yakuza_cz pro vás, přátelé a váš vercajk. Ten si můžete drásat o beton do zemdlení. Série T5 keší zavěšených na betonových sloupech se nám rozrůstá - jistě k velké radosti majitelů všelijakého haraburdí pro vertikální pohyb.


Zde máte možnost vylézt si po žebříčku - s malinko obtížnějším nástupem. Hodí se základní jistící pomůcky pro práci ve výškách větších než 150 cm.

Kdyby náhodou visely dráty nezastřižené a pěkně napnuté k dalšímu sloupu, tak na ně nelezte. Ani jakoby. Pokud visí jen zbytky drótiků, je to bezpečné.  A ještě jednou. Samosebou to chce odpovídající výbavu, znalosti, kterak se vyšplhati a bez újmy zase vrátiti zpět.

Pro mantáky, co nečtou listing a atributy: Jediný akceptovatelný log je typu write note, kde se budete kát, že jste byli nepozorní a slíbíte, že už atributy číst budete. Pokud mi napíšete DNF log, budete zatraceni a log smažu. Jsem zlý, tuze zlý 🙂, Stejne jako yakuza_cz.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.