Skip to Content

<

Vecmīlgrāvja baltās baznīcas kapi

A cache by Link451 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 08/31/2018
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Par baznīcu:Ziņas par Daugavgrīvas Balto draudzi sniedzas vairāk nekā 800 gadu tālā pagātnē. Daži vēsturnieki Daugavgrīvas baznīcas pirmsākumus saista pat ar bīskapa Alberta (von Bukshēvdena) darbību Baltijā, kad 1205. gadā Daugavas lejtecē viņš cēla cisterciešu klosteru pili. Pirmā luterāņu baznīca tika celta 1640. gadā tagadējā Vecbaznīcas ciemā un tautā saukta par Skanstes baznīcu, lai gan tās oficiālais nosaukums bija Svētā Nikolaja baznīca. Kara laikā 1710. gadā baznīca noplēsta un materiāli izlietoti kara nocietinājumu celšanai. Baltā Baznīca tika celta Daugavas krastā, un, lai pavasara plūdu laikā tā netiktu izskalota, apkārt tika sagāzti laukakmeņi. Daugavgrīvas Balto baznīcu iesvētīja 1788. gada 17. septembrī.

Par slēpni:Slēpnis ir samērā publisks,tāpēc,esiet piesardzīgi no tā sauktajiem mugleriem,jeb cilvēkiem kas ar slēpņošanu nav pazīstami.Aicinu slēpni novietot atpakaļ tieši kā tas bija .

.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.