Skip to Content

<

Šūna

A cache by ViirakaDumi Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 09/19/2018
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
4 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


....Laikam liktenis nebija lēmis šo vietu par labu esam mistērijai, vai arī tas ir tāpēc, ka šis ir mūsu pirmais slēpnis...? Kā zvaigznēs (vai drīzāk šūnās) bija ierakstīts vēl pirms brīža, kad gandrīz publicēju šo kā diezgan labi pārdomātu mistēriju, pie kuras visu dienu tiešām intensīvi strādāju. Uz izmisuma robežas cenšos saglabāt cerību, ka viss, kas notiek, notiek uz labu, pat tad, ja tas nāk kā smags belziens ar gigantisku šūnu pa galvu.

Centīšos saglabāt savu kodolu īstajā vietā un slēpni kā saturošu membrānu ar ribosomām, endoplazmatiskajiem tīkliem, mitohondriju (logbooka formā) un visu pārējo... :)

Žēl, ļoti žēl, bet šūnapalks veismīgi saturējis visu kopā, līdz ar to slēpnis satur visu nepieciešamo un vēl mazliet - logbooku, rakstāmo un vietu mantiņu apmaiņai. Pirmajam atradējam ceļotājs :)

Tātad, šāds tomēr izrādās mūsu pirmais slēpnis, uzklausīsim kritiku, bet, lūdzu, esiet jauki un saudzīgi pret konteineri - mēs tiešām centāmies! Domāju, ka vēlāk, kad citoplazmas rūgtā(?) pēcgarša pazudīs, pieslēgšos mistērijai par šo tēmu vēlreiz - tad jau redzēs, cerams!

Veiksmi, esiet uzmanīgi un vienmēr visu saglabājiet! ;)

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.