Skip to Content

<

100. výročie vzniku Československej republiky

A cache by konyk3 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, October 27, 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Pripravil som Vás pripravil akciu, ktorá sa bude konať len raz a len tento rok. Volá sa 100. výročie vzniku Československej republiky.

Dátum konania eventu: 27.10.2018
Oficiálne trvanie eventu: 15:00 -17:30
Miesto konania eventu Pechotný zrub B-S 6 "Vrba"

Logbook bude na osobitnom stole s napisom GEOCACHING pred bunkrom. Budú aj originálne SWGčka v počte 100ks len pre túto akciu a dám Vám ich ja v bunkri.

Dôležité upozornenie: Kvôli strelnici je na event zákaz vstupu zo psom. Nehovorím, že všetky psi su zlé, ale nahodou sa niečo stane a ja ako organizátor akcie budem mať problémy zo zákonom takže preto tento zákaz. Za pochopenie ďakujem.

Po evente sa môžete zúčastniť akcie v spolupráci s Klubom histórie polície, Armady a silových zložiek - KHPASZ, KVH PS-VMV Záhorská ves. Pôjde o prehliadky objektu komentované vojakom v uniforme z 1.republiky, kde sa môžete dozvedieť viac o tomto bunkri, ako čo v bunkri bolo, načo to slúžilo a celkovej histórii Petržalského opevnenia. Prehliadka trvá 20 minút.

Osvetlenie bude vo vnútri pomocou svetiel, ktoré tam máme osadené (viac uvidíte) vonku bude žiarovkové osvetlenie zabezpečené agregátom. Toto všetko vám vonku spríjemníme dobovou hudbou z 30tych rokov. Súčasťou akcie je výstava policajných veteránov áut VB z čias ČSSR, vojenských uniforiem.

Môžete sa tešiť na strelnicu z akusticko expanznych zbraní z ktorých si budete môcť zastrieľať. Na výber budete mať až 6 druhov zbraní, ako napríklad guľomet UK-59, samopaly vz.58, AK-47, PPŠ-41 špagin, pušky vz.24 a Mosin nagant.

Vstupné do bunkra je dobrovoľné. Viac informácii: bs6.eu.

Parkovanie: pre návštevníkov neďaleko bunkra (priamo na trávnatom trojuholníku na ktorom bunker stojí bude pre návštevníkov bez poplatku parkovisko so zníženým obrubníkom a panelovou cestou). Tešíme sa na Vašu návštevu konyk3 a kolektív bunkra B-S 6 VRBA.

PS: V pripade nepriaznivého počasia zmena programu vyhradená.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

90 Logged Visits

Write note 2     Will Attend 49     Attended 38     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 4 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.