Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Sweet eighties

A cache by AigarsR, Nemeda Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 24 November 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Kā saka, kādreiz zāle bija zaļāka un debesis zilākas. Tad nu mēs arī šoreiz piedāvājam atgriezties pagātnē. Saldajos astoņdesmitajos. Par apzīmējumu “saldie” varētu strīdēties, bet, lai jau paliek.

Piedāvājam vienu astoņdesmito gadu ballīti - diskotēku. Kā visās ballītēs, būs pieejami galdiņi, soliņi un deju placis. Mūzika – saldie hīti no astoņdesmitajiem. Aicinām ierasties kopā ar sievām, vīriem, draudzenēm, lai varētu kārtīgi izdejoties, un geo sarunas šoreiz paliktu otrā plānā.

Gados jaunākiem slēpņotājiem varētu būt interesanta autentiska lenšu magnetofona demonstrācija. Būs arī neliela astoņdesmito gadu mūzikas nesēju izstāde.  Visa mūzika tiks atskaņota no analogajiem datu nesējiem un ceram, ka dalībnieki varēs audiofīliski izbaudīt silto analogo skanējumu smiley

Alus ir atļauts! Slēpņotājiem līdz 18 gadiem ierasties kopā ar vecākiem. Tālākiem braucējiem ir iespēja kempingā rezervēt naktsmājas, bet tas jādara laicīgi!

Būsim pateicīgi par nelielu ziedojumu, lai nosegtu telpu izmaksas.

Līdzi ņemam labu garastāvokli un groziņu! Uz tikšanos!

 

Dreskods: krāsainie astoņdesmitie.

Pasākums plānojas no 18:00 – 24:00


You can validate your puzzle solution with certitude.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.