Skip to Content

This cache has been archived.

Groot62: Ještě jednou veliký dík všem pracantům a posílám do archivu.

More
<

CITO ADVENT NPCS 7 (Vanocni special)

A cache by cestar62 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 08 December 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
3.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


CITO ADVENT v NP České Švýcarsko 7 (Vánoční speciál)


Začátek - sraz
sobota 8. 12. 2018 v 9,45 - 10,00 hod na odbočce do NP (T1)

Predpokládaný konec
sobota 8. 12. 2018 okolo 12,00 hod na souřadnicích CITO

HLASTE SE PROSÍM FORMOU "WILL ATTEND" (WA).
1 NICK=1 WA.
Loví-li pod 1 nickem více osob, napište, kolik se jich zúčastní.

A na rezervace si z důvodu rovnosti podmínek všech zájemců o CITO nehrajeme, OK?

A co mezitím?

1. Po rozdání povolenek k vjezdu a sesednutí do menšího počtu aut na odbočce (T1) se společně přesuneme na parkovací WP (P1). Zde nás nebudou čekat jen douglasky, ale také pletivo a lišty - podle počtu přihlášených na výrobu cca 35 - 50 ks oplůtků. Vyrobíme oplůtky a oplotíme již dříve vysazené jedličky. U několika větších jedliček vyměníme pletivo za nové. Děti s jedním či dvěma dospělými zatím budou hledat a likvidovat malé douglasky, modříny a vejmutovky. Vše vytrhají a domů si vezmou, co budou chtít ;) My ostatní si po zpracování pletiva a lišt ukážeme, jak přesně douglaska vypadá a ve zbylém čase si během její likvidace v porostu (spolu s vejmutovkou a modřínem) budete moci vybrat a uříznout tu pravou, která na Štědrý den ozdobí váš domov.

ANO, skutečně si jako odměnu za vykonanou práci budete moci odvézt douglasku dle vlastního výběru! 1 účastník = 1 stromek s dokladem nabytí pro případnou kontrolu. Po ukončení CITO se opět společně přesuneme auty zpět na odbočku (T1), stromky nám pomůže převézt pracovník správy NP.

2. Materiál a nářadí doveze na místo pracovník správy NP, po minulých zkušenostech prosím - kdo můžete, vezměte s sebou štípací kleště a větší kladivo či kalač (dejte do WA, stačí 2 ks od každého). Máte-li pilku, vezměte, já nějaké také přivezu. Doporučené vybavení účastníků je: pracovní oděv, rukavice, pevné boty a svačina.

3. V případě velké nepřízně počasí bude termín přesunut nebo bez náhrady zrušen; drobný déšť není důvodem k posunu či zrušení CITO!

Na této lokalitě proběhne letos ještě jedno CITO, a to v sobotu 22. prosince, po kterém bude v podvečer následovat adventní rozsvícení ferraty Kavárnička v Srbské Kamenici.


Toto CITO je orientováno i na děti předškolního a školního věku, takže geo-rodiny či jejich vícegenerační části jsou vítány.

Na tuto akci je optimální počet 30 - 35 účastníků včetně dětí.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

34 Logged Visits

Write note 6     Archive 1     Will Attend 13     Attended 10     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 2     

View Logbook | View the Image Gallery of 8 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.