Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Vyrocni Zasedani Pivni Akademie 2017/2018

A cache by seedcorp Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, 14 November 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Co čech to pivař, jak se vždy říkalo, říká a říkat jistě bude i nadále. Ale víme skutečně vše, co chceme vědět, nebo si to jen myslíme? Pojďme to zjistit.Výroční Zasedání Pivní Akademie!
Sejdeme se ve středu dne 14.11.2018 ve 19:00 na kterých se nachází studijní instituce, a to Pivní Bar Ostrý. (Zde se konalo historicky první Výjezdní Zasedání, och, jak je tomu již dlouho...) Čeká nás degustace místních produktů, popíjení ze samospádových soudků (letos bude Paulaner Salvator Doplebock, plus nějaký zoigl z Bavorska), vyprávění o zážitcích z celého roku, výměna TB a GC a hlavně potvrzení studia formou zápisu do indexu Pivní Akademie. Návod na vyplnění studijního výkazu je níže. Konec eventu předpokládám v 23:00.Návod na vyplnění výkazu o studiu: Vnitřní stana desek: Název vysoké školy: Pivní Akademie, Vaše fotografie, razítko, namalovaný obrázek apod., Podpis studenta: Váš podpis, Rodné číslo: uveďte datum založení profilu na GC.com. Strana 1: Jméno a přijmení: Váš Nick, Další vyplňte dle uvážení, Studijní program: Pivovarská a Degustační technika a technologie v teorii a praxi, Políčka V...... dne..... nechte prázdná stejně jako místo pro razítko a úřední podpis.

Strany 2-15 jsou vyhrazeny pro záznamy o studiu Pivní Akademie. Strany 2-3 pro bakalářský blok. Tj. Nahoře na dvoustraně 2-3 vyplňte Jméno a příjmení: Váš nick, Akademický rok: 2013/2014/2015, pokud jste absolvovali alespoň jeden semestr bakalářského programu v tomto studijním období, Studijní Obor: Pivní Základy, Ročník nabo blok: 1-3. Posléze od prvního okénka zapisujte postupně absolvované ročníky bakalářského studia (ano, i napřeskáčku, musí to být chronologicky). Do horní půlky políčka například Pivní Akademie 1.0, do spodní části políčka místo, kde se akademie konala, například Pivní Rozmanitost. Do kolonky zápočet uveďte datum, kdy jste daný blok absolvovali, tedy pokud v zimě, tak datum do horního políčka, pokud v létě, do spodního. to druhé políčko a zbytek nechte prázdné.

Strany 4-15 pro magisterský blok. Tj. Nahoře na dvoustraně 4-15 vyplňte Jméno a příjmení: Váš nick, Akademický rok: 2013/2014, pokud jste absolvovali alespoň jeden semestr magisterského programu v tomto studijním období, Studijní Obor: Pokročilé Pivařství, Ročník nabo blok: 4-? Toto vyplňte podle toho, kolik a jaké akademie máte na stránce. Posléze od prvního okénka zapisujte postupně absolvované ročníky magisterského studia (ano, i napřeskáčku, musí to být chronologicky). Do horní půlky políčka například Pivní Akademie 4.0, do spodní části políčka místo, kde se akademie konala, například Pivní Rozmanitost. Do kolonky zápočet uveďte datum, kdy jste daný blok absolvovali, tedy pokud v zimě, tak datum do horního políčka, pokud v létě, do spodního. to druhé políčko a zbytek nechte prázdné.

Strany 16-konec jsou vyhrazeny pro záznamy o studiu Výjezdních zasedání Pivní Akademie. Tj. Nahoře na dvoustraně 16-? vyplňte Jméno a příjmení: Váš nick, Akademický rok: 2013/2014 až do tohoto eventu, poté 2014/2015 atd., Studijní Obor: Pivovary a Hospody, Ročník nabo blok: Nechte volné. Posléze od prvního okénka zapisujte postupně absolvované ročníky Výjezdních zassedání. Do horní půlky políčka název eventu, do spodní části políčka místo, kde se event konal. Do kolonky zápočet uveďte datum, kdy jste daný blok absolvovali, tedy pokud v zimě, tak datum do horního políčka, pokud v létě, do spodního. to druhé políčko a zbytek nechte prázdné.Pokud se chcete podívat na proběhlé eventy PA, klikněte zde.Výroční (Výjezdní, Zahradní, Dopisovací, Prázdninové, Piknikové, Nádražní, Pajzltour, Herní, Vycházkové, Čundrácké, Degustační) zasedání Pivní Akademie má za úkol rozšířit vědomosti a přehled studentů ohledně vhodných míst k dalšímu studiu. Série eventů má za úkol ukázat všem zajímavé a netypické pivní bary, hospody, pivovary, minipivovary, zahrádky, nádražky a další s pivem spojené lokality. Termíny budou vyhlašovány postupně, neméně než jednou za měsíc, neboť přerušované studium nestojí za nic, jak pravil Švejk
K dispozici budou tématická CWG za klasickou cenu, zájem prosím též uveďte do willatendu.Shrnutí na závěr: Uveďte prosím počet studentů a zájem o CWG.Takže se budu těšit na Vás všechny akademiky... smileyP.s. Prosím všechny, kteří studují doma a zbývají jim jakékoli láhve s keramickým uzávěrem typu Bernard nebo Chodovar, případně zahraniční zdroje, o věnování lahví na domácí produkci. Tyto lahve jsou recyklovatelné mnohokrát, prosím nevyhazovat, rád si je kdekoli vyzvednu. Dekuji.P.P.s. Kdo má nepřekonatelnolou touhu jít na pivo jindy, než o eventu, nebo má pocit, že potřebuje morální podporu nebo tréning, když sedí osaměle, ať mi zavolá a domluvíme se. Žeano.Pivní Desatero pro hladký průběh večera aneb v hospodě u piva se občas také filozofuje.

1) Dám si pivo! Hospodský event nezačíná přesně v danou hodinu, probíhá celý večer! Takže můžu přijít, kdy chci, nicméně bych to měl zvládnout do zavírací hodiny!
2) Pokud něco vypiju, tak to zaplatím.
3) Pokud si nepamatuju, co piju, dělám si čárky soukromě, nejlepší systém je dělat si čárky propiskou na ruku.
3a) Pokud si nepamatuji, co jsem vypil a jsem nepivař s tím, že já přeci nevypiju tři piva, to přeci není možný, já platím jen jedno malý, hahaha, jsem zcela v pohodě, tak raději ZAPLATÍM O JEDNO PIVO NAVÍC, NEŽ SI MYSLÍM, ŽE JSEM MĚL. TEN POSLEDNÍ PLATÍCÍ DÁ TO CO NA NĚJ NEZBYLO JAKO DÝŠKO A VŠICHNI JSOU SPOKOJENI!!!!!!!!!!!!!!!
4) Pokud něco sním, také to zaplatím.
5) Pokud si nepamatuju, ze jsem něco jedl, dam si pivo a pak si vzpomenu.
6) Dám si další pivo.
7) Do každé hospody se vždy vejde N+1 konzumentu. Ač se to nezdá, tak každý, kdo má zájem o pivo, si místo najde.
8) Posléze si dám další pivo.
9) Ano, ten divnej člověk, se kterým se celý večer bavím, může byt můj šéf. A nedej bože třeba i organizátor, vedoucí, maharádža, uffendi nebo jiný představitel moci nadaný jistými právy:
9a) Pokud se někdo v hospodě zeptá "Slečno, co ze je to ten ALE" apod., bude udělena žlutá karta.
9b) Pokud někdo požádá v minipivovaru o Plzeň, Gambrinus či víno, bude udělena červená karta a student na exkurzi bude vyloučen s tím, že je zjevně záškolák.
10) Dám si několik dalších piv a jsem zcela spokojen.Additional Hints (Decrypt)

Cvib pv manybfgv? Gbg bgámxn.

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa) 

Find...

124 Logged Visits

Write note 8     Archive 1     Will Attend 35     Attended 76     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 2     

View Logbook | View the Image Gallery of 24 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.