Skip to content

This cache has been archived.

sitnianski permonici: Ďakujeme. Tešíme sa nabudúce.

More
<

Cestou necestou na Markovicu

A cache by sitnianski permonici Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 08 December 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
3.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Medzinárodný deň hôr .

Beckovské skalice

Medzinárodný deň hôr .

11. december vyhlásila OSN za medzinárodný deň hôr a pripomína sa od roku 2003. Zmyslom a cieľom Medzinárodného dňa hôr je najmä podpora trvale udržateľného rozvoja horských oblastí a upozornenie na možnosti i omedzenia pri využívaní hôr.

Symbol Medzinárodného dňa hôr sa skladá z troch rovnostranných trojuholníkov vyrastajúcich z pomyslenej vodorovnej čiary. Prevážne čierne trojuholníky znázorňujú hory, prvý zľava má modrý „diamant“ na vrchole, znázorňujúci ľadovce a snehovú pokrývku, dávajúce životodárnu vodu, koliesko uprostred prostrednej „hory“ znázorňuje surovinové zdroje a zelená plocha v časti tretej „hory“ predstavuje plodiny a poľnohospodársku produkciu v horských oblastiach.

Beckovské skalice

Stretnutie - Event:

Pozývame Vás pri príležitosti Medzinárodného dňa hôr, na spoločnú prechádzku na Markovicu. Markovica je vrch v pohorí Strážovské vrchy. Naším cieľom bude vyhliadka nad obcou Kolačín. Cestou necestou sa prejdeme po cestách, ktoré nie sú označené turistickou značkou až na túto vyhliadku.

Stretneme sa na súradniciach / waypoint Zaciatok cesty / v Kolačíne, a to v sobotu 8.12.2018 o 9,30 hod. Odtiaľ sa vydáme po lesnej ceste na vyhliadku na Markovici.

Logbook bude prístupný počas doby eventu od 10.30 do 11.00 na vyhliadke na Markovici. Potvrďte prosím aj Váš záujem o prípadné SWG.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.