Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Pirtsfests II

A cache by KristsT Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 09 March 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

09 March 2019, 19:00 - 23:45

Ielūdzu jūs uz pirts pasākumu netālu no Limbažiem. Pasākuma sākums būs 19:00, viesu grāmata būs pieejama līdz 02:00, un pasākuma beigas būs 11:00 nākamajā dienā.
ENG: I invite you to sauna party. Start of event will be at 19:00, logbook will be available till 02:00, and end of event will be at 11:00 next day.

Es piedāvāju jums bez maksas atpūsties viesu mājas "Upītes" pirts mājā. Vairāk informācijas par viesu māju un tās piedāvājumu ir atrodama šeit.
25.11.2017. notika mans pirmais organizētais pirtsfests – Kaniņfests. Vairāk informācijas par to var atrast šeit. Labus pasākumus ir vērts iedibināt par tradīciju. Līdz ar to nolēmu pirtsfestu organizēt arī šoziem, apvienojot to ar savu dzimšanas dienas pasākumu, tāpat liela daļa draugu ir arī slēpņotāji. Diemžēl sākotnējo pasākuma datumu nācās pārcelt, tāpēc dzimšanas dienas svinības atkrīt, nav jau jēgas to svinēt vēlāk kā mēnesi pēc dzimšanas dienas datuma. Bet tāpēc jau pasākums nepaliks sliktāks.
Var rasties jautājums, vai varu ierasties, ja pasākuma autoru nepazīstu? Protams. Nav pirmais pasākums, kuru organizēju, nojaušu, ko sagaidu, ja pats slēpņotājs ir atsaucīgs, gan jau ātri sapazīsimies savā starpā un labi pavadīsim laiku. Tāpat var rasties jautājums, vai nepieciešams maksāt par pirti? Virs krāsns novietošu kastīti, kur brīvprātīgi varat iemest kādu euro kā ziedojumu par pirts īri. Bet tas nav obligāti un es nesekošu līdzi, kurš to būs izdarījis, bet kurš ne.

Būs iespēja:
– Baudīt īstu ar malku kurināmu pirti.
– Atpūsties kamīnzālē pasākumu rīkošanai, kur varētu būt vieta, maksimums, kādiem 30 cilvēkiem. Atpūšamies, iemalkojam kādu dzērienu, ēdam līdzpaņemto pārtiku, runājam par slēpņiem, klausāmies mūziku, darām visu, ko parasti.
– Bez papildus maksas nakšņot vienā telpā (8 divvietīgās gultas, pagaidām vienu no tām rezervēju). Gultās būs segas un spilveni ar spilvendrānu. Viesu mājas "Upītes" kompleksā ir iespējams noīrēt arī atsevišķas telpas/mājiņas ar papildus komfortu.
– Piedalīties konkursā "Alus lietpratējs". Vairāk informācijas par to zemāk.
– Uzspēlēt galda spēles. Uz pasākumu paņemšu līdzi savu galda spēļu kolekciju, varat paņemt līdz arī savējās.

Svarīgi:
Telpu ietilpība ir ierobežota. Vairāk par 30 cilvēkiem tur uzturēties būs neērti. Pagaidām 4 vietas es rezervēju. Līdz ar to dalībai būs ierobežojums – 26 cilvēki reģistrācijas secībā. Izņēmums, ja ir vēlme uz neilgu laiku iebraukt, apsveicināties, pārmīt pāris vārdus ar pārējiem un doties prom, to var darīt arī, ja maksimālais cilvēku skaits būs sasniegts. Vai arī rakstiet man, varbūt varu pieļaut kādu izņēmumu īpašos gadījumos. Ja ir problēmas ar transportu līdz viesu mājai, dod ziņu, mēģināsim situāciju atrisināt. Dalībniekiem līdz 18 gadiem ierašanās kopā ar vecākiem vai pēc saskaņošanas ar mani. Kaut ko jau sagādāšu arī es, bet principā paredzēts groziņu vakars, katrs pats ņem līdz kopējam galdam dzērienus un pārtiku. Būs pieejams grils, virtuve un trauki. Ja ir šaubas par to, ko pirkt pārtikai, vari sazināties ar mani, gan jau ko kopīgi izdomāsim.

"Apmeklēšu" ierakstā, lūdzu, norādi:
– Cilvēku skaitu, ja Tavā kompānijā būs vēl kāds, kurš pats dalību nereģistrēs.
– Ja neplāno ierasties uz ilgu laiku.
– Vai piesakies uz kādu no divvietīgajām gultām. Vienu rezervēju, ja visas pārējās septiņas būs jau aizņemtas, gan jau atradīsim vietu, kur Tev piemesties ar matraci.
– Vai piedalīsies konkursā "Alus lietpratējs" (informācija zemāk).
Lūdzu, dod ziņu, ja pēc ieraksta izdarīšanas saproti, ka tomēr pasākumu neapmeklēsi.

Par konkursu "Alus lietpratējs":
Pieteikties var ne vēlāk, kā līdz piektdienas, 01.03.2019. plkst.24:00. Piesakoties, katrs konkursa dalībnieks nosauc vienu sev tīkamu gaišā alus šķirni. Pirmās 10 pieteiktās alus šķirnes tiks iekļautas konkursā. Var nebūt latviešu, bet jābūt pietiekami pieejamai Latvijā un ne dārgākai par diviem euro par 0,5 pudeli. Pilnīgus draņķus (piemēram, Optima līnija) neizvēlamies. Ja nebūs izvēlētas 10 šķirnes, trūkstošās šķirnes izvēlēsies pasākuma autors, tāpat pasākuma autors pieņems gala lēmumu par izvēlētās šķirnes atbilstību minētajiem kritērijiem.
Sākam aptuveni 20:00. Ik pa aptuveni 10 - 15 minūtēm visiem dalībniekiem vienlaicīgi tiek pasniegts 0,1 litrs no vienas alus šķirnes, neredzot pudeles, etiķetes. Kopā desmit reizes - desmit šķirnes. Konkursa dalībnieki konkursa lapā atzīmē to šķirni, kas, viņuprāt, attiecīgajā brīdī tiek pasniegta. Pasākuma autors beigās apkopo rezultātus - katra pareiza atbilde - viens punkts. Precīzākajam pazinējam balva. Ja vairākiem būs vienādi rezultāti, uzvarētājs tiks noskaidrots, atbildot uz pieciem pasākuma autora izvēlētiem jautājumiem par alus vēsturi Latvijā.
Pasākumam nepieciešamo alus daudzumu iepirks pasākuma autors, izmaksas sadalot starp pasākuma dalībniekiem.

Uz tikšanos!

ENG: I offer you to relax at the guest house "Upītes" sauna house free of charge.

You will be able to:
– Enjoy a genuine firewood sauna.
– Relax in the fireplace room for events, where there could be a maximum of 30 people. We will relax, eat, drink, speak about caches, listen music, do all as usual.
– Without additional payment you can sleep in one room with 8 beds for 2 people. There are more exclusive options with additional payment, you can contact me about them.
– Play table games.

In your "Will attend" log please add information:
– About number of people in your company, if they will not register "will attend".
– If you will visit event for short time.
– If you want to reserve one of beds for 2 people. If all beds will be reserved, you can stay there with your mattress.
Please notify me, if you registered "will attend", but you will not attend event.

See you!

Aizņemtas ir +/- 19 vietas no 26 (reserved places):
Kaninsh;
Zona777 (divas vietas);
Arnis357;
Sarkangalvite (divas vietas);
Jukis§prusak (divas vietas);
Tolx;
Vilnis;
Rollsons;
Mācītājs (divas pieaugušo vietas);
Cilveks No Zales un Bindons;
Shimka;
Edgars Laicāns;
Hubabubu;
Dainiss.
Uldish?

Īslaicīgi:
Airavs;
SSandraSS.

Un 7 no 7 gultas vietām (reserved beds):
Zona777;
Arnis357+Rollsons (ja Arnis357 piekrīt);
Jukis§prusak;
Cilveks No Zales un Bindons;
Edgars Laicāns;
Hubabubu;
Dainiss.

Dalība konkursam "Alus lietpratējs":
KristsT (ja sieva SolvitaT uzņemsies bārmenes/oficiantes lomu);
Arnis357;
Zona777;
Jukis;
Prusak;
Vilnis;
Cilveks No Zales;
Bindons.

Pieteiktās alus šķirnes konkursam "Alus lietpratējs":
Arnis357 – Bauskais gaišais;
Zona777 – Valmiermuižas Klona alus;
Cilveks No Zales – Tērvetes "Sarkanais";
jukis&prusak – Užavas gaišais alus;
Bindons - Saules eils;
Vilki - Piebalgas Senču;
Aldaris GO Bezalkoholiskais Gaišais alus (vajadzētu atpazīt, vai ne);
Cēsu Premium (vai atpazīsim starp atzītiem aliem nosacīti zemāku klasi?);
Brenguļu gaišais (izlejamais);
Miķeļa alus.

Konkursa "Alus lietpratējs" rezultāti:
10 dalībnieki, 10 alus šķirnes konkursam
1.vieta - Cilveks No Zales - 7 pareizi noteiktas;
Dalīta 2. un 3.vieta - KristsT un Zona777 - 5 pareizi noteiktas.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.