Skip to Content

This cache is temporarily unavailable.

Etigo: Event proběhl a tak škrtám z aktivních.

More
<

Drsnotáborak 2

A cache by Etigo Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 18 January 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

18 January 2020, 18:00 - 19:30

Což o to, přijít na táborák, když je venku teplo umí každý. Vzít si na sebe kraťasy, tričko, koupit buřty, sbalit nůž a případně se zásobou piva jít opékat. Ale co takhle táborák v zimě? To už je jiné kafe. A právě na takové jiné kafe vás zvu. Pojďme si zopakovat Drsnotáborák. Pokud nám bude zima přát, tak si vyzkoušíme pořádnou nadílku sněhu a mrazu.

Pokud nejste slečinky, stavte se 18. ledna 2020 na nám známem místě pod brněnskou přehradou. Výměnou za překonání vlastního odporu vám bude nevšední zážitek, oheň a buřty. A titul drsnokačer, kterého ani zima nezastaví. Oheň pro vás rozděláme v 18 hodin a zdržíme se tak hoďku, dvě, dle toho, jak vydržíme. Tak vypněte televizi, nechte zbytky cukroví cukrovím a zastavte se.

Svoji účast si zalogujte pomoci logu will attend a pak už můžete přemýšlet, které teplé kalhoty, ponožky a bundu si vezmete s sebou. Neboť není špatného počasí jako špatně oblečeného kačera. K dispozici budou CWG, jedno za tradičních 10 Kč. Ty objednávejte pomoci zápisu +1CWG.

Kdy: 18. ledna 2020 (sobota)
Kde: tábořiště, viz výchozí souřadnice
V kolik: 18 hodin
Délka trvání: hodina
Co s sebou: odolnost, buřty, hořčici, kečup
Objednaných CWG: 30ks

google_analytics

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.