Skip to Content

<

Starp diviem svētkiem...

A cache by Salavecis Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, December 28, 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Te nu es atkal esmu. Sveicināti!

Kādam, iespējams, liksies, ka es pārāk bieži jūs uzrunāju, kādam, iespējams, tieši pretēji. Man pašam ir dalītas jūtas šajā konkrētajā tēmā, bet līdzcilvēki iedrošināja un teica, ka tomēr vajag. Ja nesanāks, tad nesanāks, bet, mans sestais prāts tomēr saka, ka viss būs labi.

Šī ideja manā prāta virmo jau vairākus gadus. Pirms gada samērā spontāni ar geo kolēģiem nokļuvu Viļņā, kur Samiras rīkoja līdzīgu pasākumu. Sapratu, ka tauta ir atsaucīga un vēlās satikties ne tikai uz karavīra maizītes takas, bet arī mierīgā atmosfērā. Kādēļ gan nerealizēt šādu projektu beidzot arī pie mums? Ideja ir gaužām vienkārša. Tuvojoties svētkiem (vai arī tiem aizejot), satiekamies pie tējas krūzes un kūkas gabaliņa, pārrunājam aizgājušā gada notikumus, apspriežam nākošā gada vēlmes, iespējas, gribēšanas... varbūt kādas kopīgas darīšanas tādu vai citādu mērķu realizēšanā, varbūt sakoordinējam kādu kopīgu  slēpņu atrašanas projektu, vai, pilnīgi pretēji - izlikšanas projektu!?. Sastumsim kopā galdus, pasēdēsim, parunāsim. Baudīsim vakaru.


Viens no galvenajiem punktiem tomēr ir tā eglīte, jeb salavecis, jeb - mēs taču zinām, ar ko tas salavecis pie mums ierodas un kas viņš patiesībā ir. Tad nu es vēlos aicināt katru dalībnieku satikt salaveci, paņemt no viņa lielā dāvanu maisa tieši to dāvaniņu, kuru savā vēlmju sarakstā ir iesūtījis kāds cits šī pasākuma dalībnieks un nākt ciemos. Ņemam / sagatavojam dāvanu maisiņu līdz 10 eiropas naudu vērtībā (vēlams lai dāvaniņa būtu slēpņotājam noderīga un saistoša). Vakara galvenā nagla būs apdāvināšanās. Katrs nāk ar savu dāvanu citam slēpņotājam, saliekam visu kopīgā salaveča maisā, taisām izlozi un - tiekam pie jaunām dāvanām. Liekas feini, vai ne!? Tā tas arī būs tiem, kuri ieradīsies.

Tikšanās vieta - Buberts
Neoficiālais sākums no 18:30
Oficiālais sākums no 19:00
Izloze no 20:00
Beigas 22:00

Jūsu Salavecis

 

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

36 Logged Visits

Will Attend 18     Attended 16     Publish Listing 1     Announcement 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 4 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.