Skip to Content

<

Netchvilski: Šesť symbolov_4

A cache by klipers Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 12/25/2018
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
4 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Do centra nadnárodnej bezpečnosti prišlo záhadné video z internetu. V tomto videu sa neznámy páchateľ sám nazval Guvernérom a oznámil zničenie šiestich významných budov. Spolu s týmto videom do centra prišlo aj šesť fotografií s čudnými symbolmi. Bolo nad slnko jasnejšie, že treba zavolať profesora Netchvilskeho.

Každý obrázok obsahoval aj skryté informácie, ktoré počítač vytiahol. Tieto informácie však boli šifrované. Pridajte sa ku profesorovi Netchvilskemu pretože sám to nezvládne a každé oko navyše je bonus v tomto súboji s časom. Identitu šiestich budov je potrebné odhaliť čím skôr.
Tieto skrýše sa nachádzajú na miestach, kde je vždy si dobré so sebou zobrať aj parťáka. Nechoďte sem sami. Na väčšinu z týchto kešiek je nutný odlov s vysokým rebríkom či výstrojou vhodnou na lezenie po stromoch. Odlov je na vlastné nebezpečenstvo, nepreceňujte však prosím svoje možnosti.

Video si pustíte kliknutím na obrázok. Hru si stiahnete kliknutím na tento text. Hru je možné hrať z domu a kvôli šifrám je to i odporúčané. Ak sa dá, hrajte hru na operačnom systéme Android. Moja veľká vďaka patrí za pomoc v teréne a terénny betatest Csuklinovi a za nekonečnú pomoc pri šifrách a ich úprave Aishakeilly.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

42 Logged Visits

Found it 40     Write note 1     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.