Skip to Content

<

🌰 12 orisku pro veverku #12 - BONUS (biltema)

A cache by 3am Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 01/01/2019
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Připravili jsme si pro vás krátkou sérii tzv. Biltema keší. Jedná se o schránky umístěné na stromech nebo sloupech, v našem případě cca 8 až 10 metrů vysoko, které se loví pomocí různých teleskopických tyčí, vysouvacích prutů nebo jiných podobných nástrojů - někteří třeba navazují klacky, které najdou opodál, což příliš nedoporučuji, už jen kvůli chatrné konstrukci takovýchto udělátek :) Zapomeňte tedy na všechny lezecké pomůcky, ty můžete v klidu nechat doma. Celá série se loví ze země s nástrojem zmiňovaným výše, proto mají také malé terénní ohodnocení.
Způsob odlovu je někdy velmi zábavný, chce to jen trochu zručnosti, stability, jemné techniky a dobrý nástroj. Jen prosím dbejte na vlastní bezpečnost a samozřejmě také na bezpečí všech ostatních. Pozor - odlov keše je na vlastní nebezpečí!

Hlavně bych chtěl upozornit na odlov bonusové keše, je to trochu větší kalibr, tak na sundání použijte rozhodně silnější tyč, prut se hodně ohne a nebude možné vrtátit keš zpět na místo, nehledě na možný pád - proto je vhodné mít při odlovu přilbu.
Čeká vás procházka dlouhá něco kolem 3 km a dvanáct zastavení, kde na každém najdete kod (mimo bonusu, někde se kod i opakuje, kdyby se některý náhodou ztratil), který se vám bude hodit právě pro výpočet a odlov bonusové keše. Přejeme hodně zábavy při odlovu 12-ti oříšků pro veverku, užijte si to a nezapomeňte si opisovat bonusové kody ;)

FINALE: N 49° 22. ABC E 013° 20.DEF


Flag Counter


Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.