Skip to Content

<

KoloCesty - S kytarou napříč Evropou

A cache by ptakopysk1 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, April 2, 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

02 April 2019, 19:30 - 21:00

KDE: v KD U Boudů

KDY2.4.2019  19.30-21 hod

KOLIK25,- Kč / zalogování zdarma

CO ZA TOeventové CWG, CWG/TB/GC směnárna, dobrá nálada ...


Event je pořádán sice kačery pro kačery, ale vzhledem k zajímavosti témat umožňujeme i účast mudlů, tak se nebojte vzít i nelovící kamarády.


Povídání s Janem Jíchou alias Donaldem moderuje Tomáš Janoušek. Bude to večer s povídáním o různých evropských zemích, které Honza projel s kytarou, a to vážně i vesele doplněné autorským čtením a písněmi ... Honza je spisovatel, cestovatel, písničkář, lingvista a ředitel základky.


Jan Jícha sám o sobě

Stejně jako každý jiný člověk, i já účinně pracuji na nápravě světa. A skutečně, kam šlápnu, tam pět let plevel nevyroste. Nebo ho každopádně včas vytrhám. Od malička jsem pozoroval, že kamkoli přijdu, tam se mi smějou. Nejen když jsem skákal šipku nebo si vázal kravatu, ale třeba i když jsem začal kázat v mainstreamovém prostředí své přesvědčení, že svět je bezvýhradně dobrý. Napřed jsem si na posměch těžko zvykal, ale časem jsem si z něj udělal koníčka. Když teď něco dělám a lidi se smějí, už mě to tolik netraumatizuje. Baví mě hrát si s dětmi, hlavně s těmi, co už unesou kládu, takže je můžu vzít na dříví, a pořád si hodně rozumím se svou první ženou, i když ta kládu neunese a nemá ráda folk. Je to ale moudrá žena, přestala se snažit změnit mou vizáž a spíš se snaží zvykat na tu, co už mám, a jemným nátlakem dosáhla toho, že jsem přestal hrát na housle, protože v mém věku už to prý není roztomilé. V neposlední řadě mám osla, který je tahounem rodinné zábavy i přitahounem rodinného tepla, hlavně z brdských lesů. Od té doby, co ho máme, nepotřebujeme už budík, hlavně v těch dnech, kdy je potřeba vstávat v půl páté. Ani sousedi už ho nepotřebují. Vlastně celá vesnice.


 

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

15 Logged Visits

Write note 3     Will Attend 11     Publish Listing 1     

View Logbook

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.