Skip to content

S montážníčkem na špacír - Mnohopařez Traditional Geocache

Hidden : 03/01/2019
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


mnohopařez na červený stezce

Zátoka vraků.


Na tuto zátoku mám mnoho vzpomínek ze svého mládí. V době před 40 lety ještě neexistovala PID a tak dostat se z Neveklova na Novou Živohošť (9 km) autobusem bylo prakticky nemožné.
Zato na Starou Živohošť jel autobus každý den ve 13.3o hod. Takže vyřešeno: busem na Starou a s převozníkem na Novou.
Potom přišla doba kouření a tudíž tajného šetření kapesného na cíga. A tenkrát dostal můj 13ti letý (o rok mladší) bratr nápad: oblečení srovnat do komínku, vložit do pytlíku a položit na hlavu, zatížit botami a přepásat červenou zavařovací gumičkou (babičky vysvětlí) a posléze pěkně přeplavat na Novou. Zpátky se štěstím stopem, jinak pěškobusem.
Prvních pár pokusů dopadlo skvěle a pak přišlo ještě zdokonalení: Ušetříme za bus, vystoupíme před mostem a skočíme z něho, zkrátíme si cestu kolem zátoky vraků.
Co vám mám povídat, mě se vůbec nechtělo ale MLADŠÍ bratr skočil první a všichni starší sourozenci vám potvrdí, že vy prostě musíte!
Výsledek?: Ač jsme zvolili typ skoku "jehla", po vynoření jsme měli na hlavě pouze vlasy. Bratrovi se podařilo nalézt tričko a mě jenom cizí horní díl plavek, stopro nebyl můj (velikost č.4.).
Jistě si umíte představit zpáteční autostop - samozřejmě nikdo nezastavil!
Doma cirkus, 14 dní voda maximálně z kohoutku. Už jsme to nikdy nezopakovali, přesto to mělo jeden plus - na nohou nám zářili super nový kecky!Logu zdar přejí 👴 Montážníček s 👵 Milenkou a 🐕 KebuleAdditional Hints (No hints available.)