Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Jarni uklid - Pulcin

A cache by Orxion Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 11 May 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

11 May 2019, 09:00 - 13:00

pár slov na začátek:
- tento event se koná v NPR Pulčín, kde je pohyb mimo značené stezky je zakázán 
- Ancona má výjimku a vstup je zde povolen v období 1.1. - 31.3. (ledopády)
- tento event je pořádán ve spolupráci s AOPK Beskydy a proto po dobou eventu máme vstup povolen, navíc nám bude tvořit společnost i místní Beskydská stráž přírody :)

CITO

každý rok se během výletů na ledopadý vystřídají na Anconě spousty lidu, a jak už to bývá, kde jsou lidi jsou i odpadky (přece si to nedám do baťůžku, když to můžu rovnou zahodit). A proto náplní tohoto eventu bude projít si základní trasu kudy se chodí k ledopádům (Ancona) a cestou hezky uklidit.

Toto je primární cíl celé této akce. Nicméně, pokud by se přihlásilo dost lidí a pokud bude nálada (což doufám že by mohla), tak můžeme pokračovat dál, na Hradisko a dál na zříceninu skalního hradu Pulčín, kde jsou krásné výhledy do okolí. 

a na závěr celé akce se můžeme sejít na svatojánce (tábořiště) a opect si nějaké špekáčky :)

Shrnutí:
- začátek CITO - 11.5. 2019 v 9:00 (na místě srazu)

- jedno CWG na hlavu zdarma - každé další 10 Kč/ks 

- doporučuju vzít si pracovní rukavice, svačinu, pitivo (jsou tam nějaké studánky, ale na to bych nespoléhal) a hlavně dobrou náladu

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.