Skip to Content

<

Rucnikovy den 2020

A cache by Etigo Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Monday, 25 May 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

25 May 2020, 18:00 - 18:30

Ručník patří mezi nejpraktičtější věci, které může člověk nosit s sebou. Můžete se do něho zahalit, když vám je zima, můžete se do něho utřít, když jste mokří, můžete si na něj lehnout a opalovat se, můžete si do něj zahalit nos a ústa při virové epidemii či si rovnou zabalit celou hlavu, abyste nepotkali svoji ex na ulici. Možnosti jeho využití jsou nekonečné.

Proto správný kače... ehm, stopař má vždy po ruce ručník. Zvláště na Ručníkový den, který se koná 25. května 2020. Tento den si připomínáme život a dílo významného autora Douglase Adamse. Jeho asi nejslavnější kniha Stopařovův průvodce, z něhož jsem se inspiroval v úvodu listingu. BJe to hodně slavná kniha, byla přeložená do více než 30 jazyků a v mnoha zemích světa by jste ji našli v seznamu povinné četby.

A kde jinde si připomenout dílo a život tohoto autora, než před Moravskou zemskou knihovnou. Sejdeme se 25. května 2020 od 18 hodin poblíž hlavního vchodu (hint: hledej ručník) a pobudeme tu 30 minut. A mě zbývá jediné a to doufat, že přijdete s ručníkem, neboť jak řekl Ford Prefect v knize: "Bez ručníku jsme namydlení."

Kdy: 25. května 2019 (pondělí)
Kde: vchod před Moravskou zemskou knihovnou
V kolik: 18 hodin
Délka trvání: 30 min
Co s sebou: RUČNÍK
Objednaných CWG: 30ks

google_analytics

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.