Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

HP #8 – Zakonceni skolniho roku v Bradavicich

A cache by Animatronio & Guernica.R Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 20 June 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

20 June 2019, 17:00 - 18:00

Vážené studentky a vážení studenti,

tímto zveřejňuji informaci o blížícím se ukončení školního roku na Škole čar a kouzel v Bradavicích. Aktivity související s ukončením školního roku se jako obvykle uskuteční ve velké síni Bradavického hradu, a to dne 20. 6. 2019 mezi 17 a 18 hodinou.

Součástí tohoto ukončení jsou závěrečné zkoušky ze všech uskutečněných předmětů, jejichž seznam je uveden níže. Vzhledem k velkému množství studentů prvního ročníku uvažujeme o tom, že bude splnění závěrečných zkoušek z jednotlivých předmětů přímo navázáno na účast v jednotlivých hodinách. Proto si prosím zkontrolujte, zda jste u všech předmětů (jichž jste se zúčastnili) zapsaní logem Attended (Účastnil jsem se). Pokud zde nebudete zapsaní nebo jste se z nějakého závažného důvodu neúčastnili jednotlivých hodin, budete muset pro splnění jednotlivých předmětů podstoupit závěrečnou zkoušku. Doporučujeme se tedy na tyto předměty řádně připravit – sehnat si a nastudovat materiály z probírané látky, požádat spolužáky o pomoc, zajistit si doučování a podobně.

Další součástí je předávání vysvědčení, které potvrzuje Vámi získané dovednosti z absolvované výuky. Pilnější z Vás budou mít na svém vysvědčení text „Prospěl s vyznamenáním“, méně pilnější pouhé „Prospěl“ a někteří z Vás „Neprospěl“. Vydávání vysvědčení budou mít na starost naše prefektky - Animatronio z havraspárské koleje a Guernica.R z nebelvírské koleje.

Dále zde bude vyhlášena vítězná kolej, která pro svého ředitele získá Školní pohár. Vítězná kolej bude vybrána na základě získaného počtu bodů. Body byly udělovány po celý školní rok na základě účasti a aktivity v jednotlivých hodinách. 

 

S pozdravem

Minerva McGonagallová

zástupkyně ředitele

 

Seznam jednotlivých výukových hodin a jiných aktivit:

  1. HP #1 - Dopis z Bradavic - GC7RFE8 - 31. 7. 2018
  2. HP #2 - Bradavický expres - GC7VB8P - 2. 9. 2018
  3. HP #3 - Moudrý klobouk - GC7VDBR - 2. 9. 2018
  4. HP #4 - Péče o kouzelné tvory - GC7YYZQ - 15. 11. 2018
  5. HP #5 - Famfrpál - GC8116G - 17. 1. 2019
  6. HP #6 - Obrana proti černé magii - GC82QR3 - 26. 3. 2019
  7. HP #7 - Lektvary - GC84065 - 16. 5. 2019

 

Informace k eventu:

Tento event poslední ze série eventů věnované tématice Harryho Pottera. Event je určen všem kačerům, které tématika zajímá, ale samozřejmě i těm, kteří jsou jí netknuti. Event se koná dne 20. 6. 2019 od 17:00 do 18:00

Event se koná na stejném místě, kde proběhl event HP #3 - Moudrý klobouk. Je to místo chránící nás před nepřízní počasí, nedaleko kostela sv. Petra a Pavla (viz výchozí souřadnice). Jako obvykle nám příprava místa eventu chvilku zabere, tak prosíme účastníky, aby nebyli nedočkaví a dorazili na event až v čase jeho konání a ne dříve. Případný čas navíc můžete využít k odlovu okolních keší. Příprava bude pro nás příjemnější a méně stresující. Při cestování doporučujeme využít městskou hromadnou dopravu (zastávka metra Vyšehrad, zastávka tramvaje Ostrčilovo náměstí nebo Výtoň).

K vidění zde bude několik vybraných rekvizit z minulých eventů, u kterých jsme si řekly, že by byla škoda je znovu neukázat. Omlouváme se, že zde nebudou úplně všechny rekvizity, ale není to v našich silách.

Zájemci si mohou v průběhu eventu říct o vystavení skutečného vysvědčení, kde bude vyznačeno, kterých hodin se dotyční účastnili. Pokud si budete chtít svou účast (či spíše neúčast) vylepšit, budou zde k dispozici otázky vztahující se k jednotlivým předmětům. Při jejich správném zodpovězení Vám bude předmět také uznán.

Vyhlášení vítězné koleje se bude odehrávat v 17:30 a to na základě vylosování nicku z řad našich nejpilnějších účastníků jednotlivých eventů. Tento kačer získá pro svoji kolej Školní pohár.

Následně se uskuteční společné fotografování, a to v 17:45. Prosíme zúčastněné, aby se v této době pohybovali kolem prostoru eventové akce.

Event bude mít své vlastní CWG za typických 10 Kč nebo za výměnu za jiné CWG. Je zajištěno 100 kusů, takže se dostane na všechny. Zároveň zde budou k dispozici zbývající kousky z minulých eventů.

V případě, že si budete event fotografovat, budeme rádi, když fotky přidáte ke svým logům.

 


 

Information about event:

This event is the last from series of events dedicated to Harry Potter. You will see here some props around Harry Potter which were used on past events. You can also ask for your own certificate from Hogwarts.

The event takes place on 20. 6. 2019 from 17:00 to 18:00  near church on coordinates above. At 17:30 will be announced a victory house which will get a House Cup and at 17:45 we will take a group photo. For travel is recommended to use public transport (metro station Vyšehrad, tram station Ostrčilovo náměstí or tram station Výtoň).

If you want more information in English, please send any questions to nick Animatronio.

If you will take a photo in the event, we will be glad, if you will add them to your logs.

 

 

Additional Hints (Decrypt)

qboen cevcenin = qboer manzxl

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.