Skip to Content

This cache is temporarily unavailable.

Daaxa: Zatím disable, ať nám nestraší na mapě.

More
<

S geocachingem k trvalé invalitidě II

A cache by Daaxa Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 16 May 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

16 May 2019, 19:00 - 19:30

Vůbec nepočítám boule, způsobené mlácením hlavou do zdi, abych pochopila jednoduchou mysterku. Tomu ale předchází několikahodinové či několikadenní (týdenní možná i leté) vymýšlení různých konspiračních teorií.....

Kešochtivost samozřejmě vítězí a já vyrážím za tím, co můj mozek zplodil. Šinu si to přímo za šipkou a až pak, u keše, vidím, že přímo k ní vede nádherná cesta z druhé strany.

A tady už to opravdu začíná.

1. Kloužeš ze svahů po zadku, kolenou i břiše, padáš ze skal do potoků a říček, bahna i bažin.

2. Trny v různých častech těla jsou běžné, sem tam si dáváš nějaký nešikovně zapouzdřený na nevhodném místě vyříznout. Většinu se ti jich podaří vydolovat samostatně či s pomocí blízkého člověka.

3. Když už nepočítáš běžné odřeniny a modřiny, škrábance od čehokoliv a rozseknutou hlavu, tak nejhorší je, když šlápneš do vosího hnízda. To schytáš tolik žihadel, že týden neobuješ botu.

4. Noční můrou jsou ty sající nestvůry, na které by ani koupel v repelentu nezabrala. Komáři, klíšťata, ovádi..... V tomto období tu na jednu keš připadá tak deset chycených klíšťat, a to i s jednou boreliózou.

5. Parádní odřeniny způsobené tulením se ke stromům ve větších výškách nejsou vyjímkou. Najde se i nějaké napíchnutí na větev a zlomené žebro či ruka při nedobrovolném, urychleném opuštění stromu.

6. Šlápneš do dobře zamaskované díry, a vyvrtneš si kotník. Pak daleko od příslušníků tvého kmene vyrábíš provizorní hůl, aby ses dobelhal alespoň k první hospodě.

7. Sedřeš si kůži z loktů a kolen, když se plazíš kanálem, kterým jsi vůbec neměl lézt.

8. Pak ti křupne v koleni a máš na pár týdnů ortézu, se kterou se snažíš lézt od keše ke keši.

9. Při prošmátrávání starého pařezu se nechutně řízneš o sklo (rezavé železo...), které tam nějaký mudlovský šmejd nechal, rozbil flašku od piva nebo odhodil cokoliv, co se mu nehodilo.

10. Ze skály letí kámen, který se naštěstí setká pouze s tvojí nohou. A máš parádní odřeninu a modrák.

11. Ukopneš nebo zlomíš si prst na noze, když se zběsile rozběhneš za vzdáleným bodem a ve světle skomírající baterky si nevšimneš malého, zato dost tvrdého pařezu (kamene...). Nejsmutnější na tom je, že kromě baterky a navigace ti z ruky vyletí i pivo a rozlije se.

12. Rozbiješ si hlavu o traverzu, když se po 50 metrech v kanále rozhodneš konečně postavit a nějak jsi se zapomněl napřed podívat nahoru. Sice ti všichni stále říkají: „Vezmi si helmu, alespoň cyklistickou!“, ale ty sis na to vzpomněl až potom, co v ruce držíš zprávu o zašití hlavy. A to je ještě nic proti tomu, co se ti může stát, když na povodí zaprší....V podzemí se toho může semlít....

13. I tvá psychika může trpět častými úrazy. Ten nejběžnější je, když cestou ke keši nebo přímo u ní potkáš hovno a šlápneš si do něj. Jeho zuřivé odstraňování je veselé snad jen pro okolní přihlížející.

A takto bychom mohli pokračovat dál a dál... A možná by nebylo špatné, kdybyste dál psali sami své příhody. Pochlubte se v lozích se svými úrazy..

Známkou toho, že z geocachingu se i blbne je tento listing   !

 

Sejdeme se na úvodních souřadnicích 16.května 2019 v 19 hodin a pobudeme minimálně půlhodinu.

 

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

28 Logged Visits

Write note 1     Will Attend 11     Attended 14     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     

View Logbook

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.