Skip to content

<

Zauskas priede

A cache by Jaunrugumi Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 05/04/2019
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Zauskas priede.

 

Dižkoks, kas savu nosaukumu ieguvis no tuvējām mājām, līdz 1951. gadam (kad viņa nokalta) tika uzskatīta par Latvijas dižāko priedi.
Priede bija sasniegusi 4,63 m apkārtmēru un 370 gadu vecumu. Tagad par kādreizējo dižkoku liecina vairs tikai piemiņai atstāta un iekonservēta stumbra daļa ceļa malā. Priedes stumbra šķērsgriezuma ripa apskatāma Latvijas Dabas muzejā un Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā.

Šajā vietā ir atradies slēpnis GC4JVYW Zauskas priede / pine tree/ Ancientsites#42. Kurš, izcērtot blakus esošo mežu, gājis bojā, nav ticis atjaunots un arhivēts 2018 gada sākumā. Tākā vieta ir apskates vērta, uzlikām savu slēpni. Slēpnis ir vidēja izmēra pārtikas kārbiņa, kurā ir logbooks, zīmulis un tā asināmais.
 

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.