Skip to Content

This cache has been archived.

JHonza: Archivace.

More
<

Prazdninove setkani na Jemcine 3

A cache by JHonza Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, 14 August 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

14 August 2019, 14:00 - 16:30

Rok se s rokem sešel a náš tým JHonza bude opět na prázdninovém pobytu na Jemčině. Po dvou dovolenkových, díky Vám úspěšný eventech, jsme se na Jemčině rozhodli uspořádat znovu prázdninový event a užít si tak setkání na tomto překrásném místě.

Jemčina a kemp Bateria Slaný je pro nás srdeční záležitost, neboť již třetí generace naší rodiny tráví v tomto kraji a místním kempu část své dovolené  nebo prázdnin. Mimo krásné přírody, splavu a lesů kolem si zde rádi užíváme především houbaření. V houbařské sezóně zde lze nalést mnoho druhů hub. Dlouho dopředu se těšíma na svá kovářská či praváková místečka. Za zmínku stojí i místní zámek, který po léta sloužil jako kasárna a v poslední době se mu pomalu vrací jeho původní podoba. Určitě doporučujeme i jeho návštěvu.

I letos se na Jemčině chystáme strávit v rámci dovolené jeden týden a protože jsme kromě vášnivých houbařů i neméně vášniví kačeři, rozhodli jsme se uspořádat prázninové setkání kačerů místních a přespolních, motorizovaných  nebo  těch, co upřednostňují cestování na kolech. Setkáme se, kde jinde než v kempu na Jemčině. Začínáme 14.8.2019 v 14:00 hod. na úvodních souřadnicích. Plánovaný konec je v 16:30 hod. Event proběhne i v případě nepříznivého počasí – zázemí je k dispozici.

Zveme všechny kačery, kteří se i v rámci  dovolené neváhají setkávat a např. vyměnit i pár součků nebo cestovatelů. K dispozici bude i 50 ks eventových  CWG  za cenu 10 Kč. Počet CWG prosím  uvádějte do  svých  logů.

Už teď se na vás moc těšíme!

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

29 Logged Visits

Write note 3     Archive 1     Will Attend 10     Attended 13     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 2 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.