Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

📜 HELPING HAND: Muzeum geocachingu

A cache by GeoAwards Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 08 June 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

08 June 2019, 10:00 - 13:00

🗓️ Kde a kedy?

kde areál Banského múzea v Kremnici na uvedených súradniciach 📌
kedy 🕖 10:00 - 🕘 13:00 (v sobotu 8. júna 2019)

ℹ️ Čo budeme robiť?

Počas CITO eventu budeme v areály Banského múzea rozmiestňovať expozíciu geocachingu. Poskladáme niekoľko stanovíšť: stojany, bannery, názorné ukážky kešiek a zašifrovaných úloh, priamo vonku na trávnatých plochách múzea. Takmer všetko ja na mieste nachystané v skladovom priestore.

Vezmite si so sebou pevnú obuv, oblečenie na von podľa aktuálneho počasia a pracovné rukavice.
Občerstvenie v podobe nápojov a niečoho malého na zahryznutie, bude zabezpečené.

S čím môžem ešte pomôcť?

Radi by sme návštevníkom ukázali aký je geocaching na Slovensku. Aby si vedeli aj bežní muklovia pri prezeraní expozície, predstaviť, čo asi v tom svete hľadáme.
Ak máte doma staré krabičky, logbooky z archivovaných kešiek, alebo z eventov. Či rôzne putovné predmety, SWGčka, ktoré vám doma len zavadzajú a neviete, čo s nimi. Prineste nám ich do múzea. Môžu nadchnúť návštevníkov pre túto úžasnú aktivitu.
Súčasťou expozície budú aj rôzne interaktívne skrýše, šifry, hádanky: môžete prispieť aj svojimi vlastnými nápadmi a zabaviť, tak mnoho ďalších ľudí.

Partnerský projekt v Terezíne

Prvé múzeum geocachingu sa nachádza v Českom Terezíne. Je otvorené od roku 2017, má svoju vlastnú tradičnú kešku a 5 múzejných LABiek. Každému, kto ho navštívi a zaloguje sa, pribudne do štatistík aj špeciálny atribút: partnership. To znamená, že Múzeum geocachingu v Terezíne je partnerským projektom Groudspeaku.
Naše múzeum vzniká v spolupráci s terezínskym a preto by sme radi vybojovali pre našich návštevníkov rovnaké benefity.


#Geocaching je naše hobby, #história jeho súčasťou.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.