Skip to content

This cache has been archived.

GeoAwards: ďakujeme

More
<

🤝 HELPING HAND 2: Muzeum geocachingu

A cache by GeoAwards Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 24 August 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

24 August 2019, 10:00 - 13:00

🗓️ Kde a kedy?

kde areál Banského múzea v Kremnici na uvedených súradniciach 📌
kedy 🕖 10:00 - 🕘 13:00 (v sobotu 24. augusta 2019)

ℹ️ Čo budeme robiť?

Na prvom múzejnom evente sme rozložili v areály panely z informáciami o geocachingu a zopár ukážok kešiek. Všetci, ktorí prišli pomôcť, spravili obrovský kus práce, za čo im patrí nekonečná vďaka!

Počas tohto druhého eventu budeme v areály Banského múzea rozširovať expozíciu geocachingu. Každý, kto má talent, chuť alebo iné možnosti, prineste prosím všetko, o čom si myslíte, že by sa do múzea mohlo hodiť. Areál je veľký, fantázii sa medze nekladú :-)

Vezmite si so sebou pevnú obuv, oblečenie na von podľa aktuálneho počasia a pracovné rukavice.
Občerstvenie v podobe nápojov a niečoho malého na zahryznutie, bude zabezpečené.

S čím môžem ešte pomôcť?

Radi by sme návštevníkom ukázali aký je geocaching na Slovensku. Aby si vedeli aj bežní muklovia pri prezeraní expozície, predstaviť, čo asi v tom svete hľadáme.
Ak máte doma staré krabičky, logbooky z archivovaných kešiek, alebo z eventov. Či rôzne putovné predmety, SWGčka, ktoré vám doma len zavadzajú a neviete, čo s nimi. Prineste nám ich do múzea. Môžu nadchnúť návštevníkov pre túto úžasnú aktivitu.
Súčasťou expozície budú aj rôzne interaktívne skrýše, šifry, hádanky: môžete prispieť aj svojimi vlastnými nápadmi a zabaviť, tak mnoho ďalších ľudí.

Partnerský projekt v Terezíne

Prvé múzeum geocachingu sa nachádza v Českom Terezíne. Je otvorené od roku 2017, má svoju vlastnú tradičnú kešku a 5 múzejných LABiek. Každému, kto ho navštívi a zaloguje sa, pribudne do štatistík aj špeciálny atribút: partnership. To znamená, že Múzeum geocachingu v Terezíne je partnerským projektom Groudspeaku.
 

Čo je nové?

Od nášho minulého stretnutia sa stali tieto veci:

  • podpísali sme s Groundspeakom zmluvu na prevádzku múzea. V praxi to znamená, že múzeum bude mať svoju vlasnú múzejnú kešku a vlastné LABky,
  • na evente budeme mať aj teamový brainstorming o ich prevedení,
  • areálom múzea sa prehnala veterná smršť a spôsobila nejaké škody, prehodnotíme rozmiestnenie niektorých panelov a ich kotvenie,
  • dohodneme si termín oficiálneho spustenia múzea a prípadné otváracie mecheche :-)
     

#Geocaching je naše hobby, #história jeho súčasťou.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.