Skip to Content

<

GIFF, nie GIF... Oto jest... Hipo-GIFF 2019

A cache by Hipogrys Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 16 November 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

16 November 2019, 17:00 - 19:00

Czy to GIF? Nieee... GIF, to przecież format pliku graficznego z kompresją bezstratną - choć pliki tego typu pozwalają również na tworzenie animacji.

Czy to GIFF w Greenwich? Nieee... Choć tam też o film się rozchodzi.

To przecież GIFF! Tak, tak... Jak nie wiesz o co chodzi, to na pewno chodzi o... Geocaching International Film FestivalTo już kolejna edycja festiwalu filmowego o Geocachingu, dla keszerów i nie tylko.

GIFF, to opowieści o szukaniu nowych ulubionych miejsc, wspaniałych ludzi i zaskakujących zagadek. Geocaching wypełniony jest po brzegi momentami, które powinny zostać uchwycone na filmie i udostępnione światu. Filmowcy tworzą i uwieczniają za pomocą ruchomych obrazów wspaniałe opowieści o grze, którą kochamy!

W dniach 7-17 listopada 2019 roku filmy finalistów GIFF będą pokazywane na całym świecie na zorganizowanych eventach GIFF.

Kwatera główna (HQ)... Seatlle, gdzie prezentowane będą filmy finalistów - te dwa miejsca dzieli szmat drogi. Seattle i Zbuczyn oddalone są od siebie o 8457 km. Ale nie ma się czym martwić. W tym roku, po raz pierwszy w Zbuczynie można będzie wziąć udział w pokazie filmów GIFF 2019.

Zapraszamy wszystkich lokalnych i przyjezdnych geokeszerów (i nie tylko) na spotkanie w zacisznych i sprawdzonych wnętrzach Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie. W czasie spotkania będzie okazja obejrzeć tegoroczne filmy które zaszły najwyżej. Przed częścią oficjalną, będzie można pogawędzić, podzielić się swoim keszerskim doświadczeniem, powymieniać drewniakami i przedmiotami podróżnymi, wpisać się do pamiątkowego logbooka - na tę okazję będzie wyjątkowy :)

Będzie można obejrzeć, nawet zalogować kolekcję coinów i przedmiotów podróżnych. Do podziwiania będzie dostępna kolekcja ponad tysiąca drewniaków.

Będzie drobny poczęstunek i jak to na projekcję filmów przystało - będzie też popcorn w tematycznych kubełkach :)

Spotkanie odbędzie się w dniu 16.11.2019 r. (sobota) o godzinie 17:00 w Zbuczynie - dzięki uprzejmości i gościnności Gminnego Ośrodka Kultury, ul. Jana Pawła II 3 , potrwa co najmniej do godziny 19:00.


Ramowy plan spotkania:
17:00 - wpis do logbooka, pogawędki, wymiana TB, drewniaków
17:30 - początek projekcji filmów
18:30 - dyskusje na temat filmów, wybór najlepszego filmu
19:00 - zakończenie eventu


Additional Hints (No hints available.) 

Find...

8 Logged Visits

Will Attend 7     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.