Skip to Content

This cache has been archived.

Bizonek66: Uklidíme ikonu a někdy v dubnu 2020 zase ahóóój !

More
<

TRANSFUZKA XIII.

A cache by Bizonek66 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 22 October 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

22 October 2019, 08:00 - 08:30

Zveme Vás na další pokračování eventu, který je určen pro všechny, kteří mají zájem se něco bližšího dozvědět o krevním centru, o darování krve a sami si to vyzkoušet. Průvodcem nám opět bude PR manažerka centra, paní Naďa.

Sejdeme se v úterý 22.10.2019 v 8:00 na úvodních souřadnicích, v prostorách čekárny krevního centra, kde bude i logbook. Tam si vyslechneme krátké povídání o historii a současnosti transfůzní stanice, o významu dárcovství a budeme mít možnost si prohlédnout i některé prostory, do nichž se návštěvník - dárce běžně nedostane. Po ukončení eventu v 8:30 se postupně odebereme ke společnému odběru, na který máme rezervován čas od 8:30-10:00
Zájemci, kteří se přihlásí k odběru prostřednictvím logu WA BUDOU MÍT JIŽ REZERVOVANÉ MÍSTO A NEMUSÍ !! se individuálně v Krevním centru objednávat. Prvodárci se mohou dostavit BEZ jakéhokoli potvrzení od lékaře. !!!Prosím všechny, kteří budou darovat, aby mi zaslali na e-mail, nebo na profil formou zprávy, celé jméno, datum narození a zda již někdy krev darovali - nebo jsou PRVODÁRCI. DĚKUJI.


Přehled přihlášených, stav k 21.10 14:30
Jelikož je kapacita eventu omezena, zvažte prosím své zájmy, možnosti i zdravotní způsobilost.

Do logu WA prosím !! ZŘETELNĚ !! napište zájem zúčastnit se JEN eventu, nebo také společného odběru.


Eventové CWG budou pro všechny za tradiční cenu.
Ti, kteří absolvují odběr, dostanou navíc ZDARMA ještě další, kulaté poděkování. Ti, kteří přijdou darovat úplně poprvé, dostanou ještě další, malý dárek.Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.