Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Chaloupka na Vrsku

A cache by MiroslavRouta Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 08 November 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

08 November 2019, 16:30 - 17:00

Ahoj kačeři!
Zvu vás na můj další event, první s touto tématikou. Sejdeme se 8.11.2019 v 16:30 na úvodních souřadnicích a tam budeme půl hodiny (tj. do 17:00) stát, povídat si o geocachingu, měnit TB a GC, taky třeba i CWG. Event ukončíme oficiálně v 17:00.
Pro celkem 20 lidí ovšem bude následovat nepovinná část eventu konaná ve Chvalském zámku, u nějž se event koná.
Nepovinnou částí je komentovaná prohlídka výstavy Chaloupka na Vršku. Děti i dospělé zavede do světa oblíbeného večerníčku. Laskavé, ale zároveň i poučné vyprávění o dětech a obyvatelích podhorské vesničky přibližuje nejmenším nejen koloběh přírody, ale i některé dnes již téměř zapomenuté lidové tradice a obyčeje. Hrdinové z tohoto seriálu jsou součástí o dost větší rodiny pohádkových postav, které výtvarnice, scenáristka a režisérka Šárka Váchová vytvořila pro loutková divadla, televizi i animovaný film. Každá z nich je zároveň i malým uměleckým dílem. S Českou televizí spolupracovala Šárka Váchová také na encyklopedických seriálech Kostičky a Moudronos. Délku prohlídky odhaduji na 30 - 45 minut. Vstupné činí 105 Kč, zlevněné vstupné pro důchodce, děti a studenty činí 60 Kč (pokud jej budete platit, prosím, uveďte to v logu). Do logu, prosím, uvádějte, zda si přijdete pouze pro bod nebo máte zájem o prohlídku! Pokud nebude v logu zmínka o tom, že máte zájem o prohlídku, automaticky vás nebudu to tabulky účastníků počítat! POČET LIDÍ NA NICK JE NEOMEZENÝ!
Budou CWGčka (stejná pro všechny eventy na toto téma, ještě nevím, zda budu dělat opakování - pokud ano, tak o víkendu), budou se prodávat klasicky po desetikoruně. Atribut přeškrtnutého psa i $ platí pouze pro nepovinnou část eventu.Přehled přihlášených

Jméno Počet
CELKEM 0/20

Náhradníci

CELKEM 0

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.