Skip to Content

This cache has been archived.

MiroslavRouta: Archivace

More
<

Uklid na Dedu II

A cache by MiroslavRouta Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 10 September 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

10 September 2019, 16:30 - 17:30

Ahoj kačeři! Vítám vás na svém dalším CITO eventu a na místě, kde jsem dva roky zpátky pořádal své první CITO! Tehdy jsme místo pěkně vyčistili, ale lidé jsou druh nepořádný a tak zde zase uděláme po prázdninách čistku. Není zde nic objemného, jde převážně o papírky, obaly a tak. Pneumatiky, matrace, televize apod. odsud (tedy aspoň doufám) tahat nebudeme. Ale ty odpadky tu hezky nevypadají.
Ke konání eventu:
Kdy se bude konat? 10.9.2019 od 16:30 do 17:30.
Kde se bude konat? V okolí rozhledny na Dědu. Uvidíme, za jak dlouho vyčistíme bližší okolí rozhledny, můžeme se kdyžtak rozprchnout i trochu dále. Na místo se dá přijít z mnoha směrů. Bude fajn, když se nám podaří vysbírat i odpadky podél cest - nebojte se nahoru přijít s tím, co najdete po cestě.
Co s sebou? Přineste si, prosím, nějaké silnější pytle, nebo staré igelitky, popř. něco donesu na místo já. Dále si vemte, prosím, rukavice na úklid. A dobrou náladu a chuť do práce :-)
Jak to proběhne? Sejdeme se, uklidíme, kde a co bude třeba a každý si odnese svůj pytel s odpadem. Minule jsem psal, že nejsem schopný to zařídit jinak, hezky trampsky, "každej si odnese svoje". Každej svoje si odnese, tentokrát spíš ale proto, že jsem líný něco zajišťovat a minule to bezvadně fungovalo. Tak nevím, proč by nemělo i nyní. Tu jednu tašku snad každý zvládne ;-)
Počasí jsem se pokusil objednat pěkné, ale znáte, jak to chodí, že?
NA VŠECHNY SE MOC TĚŠÍM!

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

37 Logged Visits

Write note 5     Archive 1     Will Attend 11     Attended 17     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 16 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.