Skip to Content

This cache has been archived.

HlavaCzech: Zalogovani vsichni, posilam do archivu. Dekujeme vsem za ucast

More
<

Den za obnovu lesa

A cache by HlavaCzech, Čičí Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 19 October 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

19 October 2019, 14:00 - 16:00

Sázíme lesy nové generace aneb Den za obnovu lesa

 

O čem to vlastně je? 

Jde o celorepublikovou akci konanou 19. října v rámci všech krajů po České republice konanou státním podnikem Lesy ČR, jejíž snahou je obnovit lesy postižené kůrovcovou kalamitou. V tento den dojde k vysazení tisíců nových dřevin, úklidu lesních ploch, stavění oplocenek a další. Jako bonus je pro účastníky připraveno setkání se známými osobnostmi, ukázka lesnické techniky, práce v lese a lesních pedagogů. Již nyní na tuto akci přislíbila účast spousta klubů či svazů jako Junák, Český svaz ochránců přírody, Klub českých turistů a mnoho dalších. Více informací o akci si můžete přečíst z níže uvedených odkazů. Pojďme tedy i my přiložit ruku k dílu! 

 

Odkaz na oficiální stránky akce 

 

Tisková zpráva LČR v odkazu níže 

Tisková zpráva Lesů ČR

 

Informace k CITU

Sraz všech účastníků proběhne na úvodních souřadnicích mezi 14.00-14:15, odkud se hromadně přesuneme na místo konání, kde se zapojíme do činností dle libosti. Konec je plánován na 16.00, kdy končí i oficiální akce, ale není nutností zůstávat.

S sebou si přineste vlastní rukavice, dobrou obuv, oblečení dle počasí a hlavně dobrou náladu. No a co z toho budete mít? Bod do statistik, ale hlavně dobrý pocit, že jste udělali něco pro matičku Zemi.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.