Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

GIFF 2019 Brno

A cache by Etigo & Vylda & Grogteam Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 08 November 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

08 November 2019, 18:00 - 20:00

Pomalu jste přestali doufat, ale nakonec se ho přece dočkáte. GIFF 2019 v Brně bude. Zase se můžete těšit na nálož tuctu filmu pod taktovkou tvůrců z celého světa. A příjemným pozitivem je to, že letos se event vrací pod taktovku Etiga, kterého doplní vždy usměvavá Soňa z Grogteamu a mistrem zvuku bude zkušený Vylda. Myslím si, že bude stát za to přijít!

Letošní GIFF se bude konat v pátek 8. listopadu 2019 v prostředí kinokávarny Brno. Začátek bude v 18 hodin, chvilku vám necháme, aby jste se rozehřáli (přece jenom podzimní dny jsou chladné) a pak to započne. Bude na vás čekat premiéra letošních filmů z řad kačerů jako jste vy. Komu se to letos povedlo a komu ne, tak to uvidíte na vlastní oči.

A abychom pokryly náklady na zapůjčení sálu, techniku a další drobnosti, tak po vás budeme chtít vstupné. A po zkušenostech z loňska, kdy GIFF skončil slušnou sekerou, vstupné o kousíček zvedneme. A to na 60 Kč za osobu. Což za dvouhodinovou zábavu je super cena. Vezměte si, kolik dáte dneska za film v kině. A samozřejmě nemůžu zapomenout na CWG, ty logujte pomoci logu +1CWG.

Kdy: 8. listopadu 2019 (pátek)
Kde: sál Kinokavárna Brno
V kolik: 18 hodin
Délka trvání: 2 hodiny
Co s sebou: 60Kč vstupné
Objednaných CWG: 50ks

google_analytics

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.