Skip to Content

<

🎥 🎞 🍿 GIFF 2019 Jumurdā 🍿 🎞 🎥

A cache by Karlsons Trīslitris Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 09 November 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

09 November 2019, 19:00 - 23:45

Sveiciens GEOCACHING INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2019 Jumurdā!

 

Geocaching International Film Festival ir ikgadējs pasākums, kurā tiek demonstrētas atlasītas īsfilmas, kas saistītas ar slēpņošanu. Piedāvāju Jums doties uz skaisto un mierpilno Jumurdu, kur omulīgās telpās uz lielā ekrāna varēsim vērot šī gada GIFF finālistu filmas. Kā jau katru gadu, arī šogad par pasākuma apmeklējumu saņemsi apbalvojumu - GIFF suvenīru. Šogad brīvprātīgie tulki ir pacentušies un iztulkojuši īsfilmas, tāpēc būs pieejami subtitri latviešu valodā.

 

Vakara plāns:

Ierašanās no 19:00, būs pasākuma logbuks.

Filmas sākam skatīties 19:30, savu iespēju robežās nodrošināšu popkornu, taču droši nekautrējaties uzkodas ņemt līdzi paši

Pēc filmu noskatīšanās aicinu visus sēsties pie galdiem un neformālā gaisotnē savā starpā apspriest redzētās filmas. Par ēdieniem un dzērieniem būs japarūpējas pašiem, tāpēc, lūdzu, ņemt vērā, ka tuvākie veikali ir Ērgļos un Inešos.

Vakara gaitā būs pieejama arī pirts

 

Jumurdas muižā ir iespēja arī nakšņot (pasākuma dalībniekiem 15eur no personas), tāpēc lūgums par naktsmītnēm un to pieejamību ar mani sazināties pa tiešo.

 

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.