Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Lubejas talka

A cache by Karlsons Trīslitris Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 09 November 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
3.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

09 November 2019, 14:00 - 17:00

Hej, Slēpņotāj!

 

Esmu dzirdējis, ka slēpņotājiem patīk būtu pie dabas un doties pārgājienos, tāpēc ielūdzu Jūs uz Lubejas talku. Ieradīsimies visi 14:00 norādītājās koordinātās, noklausīsimies talkas uzrunu un dosimies aptuveni 5km - 3 stundu pārgājienā pa Lubejas upi. Pārgājiena laikā cīnīsimies ar bebru nedarbiem - dambjiem un nogāztajiem kokiem. Aicinu izvēlēties laikapstākļiem piemērotus apģērbus, bet tajā pat laikā arī apģērbu, ko nebūtu bail sasmērēt un samērcēt. Talkai nepieciešamos instrumentus apņemos nodrošināt, bet priecāšos, ja paši paņemsiet līdzi savus darba cimdus. Kā jau pēc kārtīgas talkas pienākas - Jūs sagaidīs silta soļankas zupiņa un iespējams, ka kāds jauns slēpnis. Lūgums zupai ņemt līdzi savus zupas traukus!

 

Ja nu visi šie labumi nav gana vērti, lai apmeklētu talku, tad vēršu uzmanību, ka no 1. septembra līdz 30. novembrim apmeklētie CITO pasākumi Jums dos virtuālo apbalvojumu - suvenīru par pašaizliedzīgu darbu vides sakopšanā.

 

Tiekamies talkā! Ja ir kādi papildu jautājumi - droši jautājiet!

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.