Skip to Content

<

Hipogrys z wizytą w... Wrocław

A cache by Hipogrys Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 09 November 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

09 November 2019, 18:00 - 18:30

Kiedy: 9 listopada 2019, 18:00 - 18:30 (co najmniej)

Gdzie: Rynek we Wrocławiu - obok krasnala Życzliwka i fontannyJakiś czas temu zrodził się pomysł wyjazdu do Wrocławia, w którym osobiście byłem tylko raz i drastycznie skrócono mi przyjemność spacerowania w okolicach wrocławskiego rynku.

Do Wrocławia przybywam w celach turystyczno-poszukiwawczo-odkrywczych. Przed wyjazdem przeglądałem różne serwisy internetowe i natknąłem się na hasło, które towarzyszy oficjalnemu portalowi internetowemu Wrocławia. A jest nim: "Wrocław - Miasto Spotkań". Tak też, szybciutko powstał w mojej głowie pomysł zorganizowania eventu, co by spotkać się i poznać lokalnych (choć jeśli znajdą się przyjezdni, również i ich) poszukiwaczy skrytek.

Nie znam Wrocławia, więc przeglądając mapę, znalazłem fajne miejsce na spotkanie - obok krasnala Życzliwka (i fontanny na wrocławskim rynku). Od razu dowiedziałem się, że data 21 listopada to Dzień Życzliwości (a jednocześnie święto Życzliwka) - wiedzą to chyba wszyscy wrocławianie. Wyczytałem, że tego dnia co roku w obchodach tego święta biorą udział mieszkańcy Dolnego Śląska (również turyści odwiedzających Wrocław). Krasnal Życzliwek podobno odwzajemnia się tym samym – dla każdego ma zawsze czas, z każdym z chęcią porozmawia, uśmiechnie się czy zrobi sobie zdjęcie.

Tego dnia niestety nie będę mógł być we Wrocławiu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podzielić się swoją własną geo-życzliwością z innymi w dniu eventu - to tylko 12 dni wcześniej - potrenujemy :)

Spotkanie planuję bez względu na pogodę, proszę zatem uwzględnijcie to w doborze stroju - keszer pogody się nie boi - nie jest z cukru więc się nie rozpuści. A jak będzie słoneczko (to odbite od tarczy księżyca również, czyli jak będzie pogoda; słusznie zwrócił uwagę Dado, że o tej porze roku i o tej godzinie... :) ), to tym lepiej. Obok jest przejście bramowe - więc w razie czego (czytaj niepogody), można się będzie tam schronić.

Z przyjemnością spotkam się z lokalnymi lub przyjezdnymi geocacherami. Chętnie poznam nowych poszukiwaczy skrytek, porozmawiamy o naszym hobby. Będzie pamiątkowy logbook, będą Travel Bug'i, będą drewniaki na wymianę.

Zapraszam serdecznie. Bawmy się i zwiedzajmy świat poprzez Geocaching!

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.