Skip to Content

This cache is temporarily unavailable.

VasaM: Proběhlo

More
<

Íránské putování 2019

A cache by VasaM Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 09 November 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

09 November 2019, 19:30 - 21:00

Modří už vědí a pro ty ostatní tu je listing...

Někteří možnáte víte, že jsme během prázdnin vyrazili na trek do Kyrgyzstánu Íránu (i když do Kyrgystánu jsem jel letos vlastně taky, ale to je zase jiná historka). Všichni (oba) členové výpravy se vrátili živí a zdraví a s sebou si přivezli mimo jiné i spoustu fotek a zážitků. No a protože nejsme žádní sobci, a přitom věříme, že by Vás to také mohlo zajímat, rozhodli jsme se s Vámi o ně podělit. Asi si říkáte, že takové promítání fotk by bylo vhodnější v hospodě u piva a s dataprojektorem. To máte sice pravdu, ale představa, že stojím u plátna před sálem plným lidí mě ale vůbec neláká. A tak jsem se to rozhodl vyřešit po Cimrmanovsku - hospodou Na mýtince...

Když jsem přemýšlel nad místem, kde by bylo možné udělat promítání fotek, tak mě jako jedno z prvních napadlo Bradlo s jeho altánkem. A jelikož na Bradelských eventech se vždy potkám se super lidmi, bylo jasné, že každoroční dva noční eventy (jen letos?) doplním o třetí.

Ale dost už povídání. Na promítání je nejlepší šero, proto se v altánku sejdeme se západem slunce v sobotu 9. listopadu v 19:30. Projít fotky mi zabere cca hodinku a půl, tudíž event ukončíme v 21:00, ale je taky dost možné, že se trochu zakecám. A co pak? Nevím jak vy, ale mě se určitě utíkat na vlak chtít nebude, takže si najdu nějaký rovný plácek, na kterém přečkám do rána.

A co bude na baru? Já s sebou beru čaj, vařič a velkou zásobu nějaký benzín. Takže jestli bude chtít něco ohřát/uvařit, tak to není žádný problém. Jen by bylo fajn, kdyby každý donesl nějakou vodu, nebo alespň prázdnou láhev, nedaleko je studánka s vodou. A pokud si s čajem nevystačíte, doneste si něco jiného, třeba něco ostřejšího a nebo klobásku na oheň. Však to znáte...

To je ode mě vše.

PS: Pokud máte možnost sehnat přenosný dataprojektor, tak se mi ozvěte. Díky

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.