Skip to Content

This cache has been archived.

AigarsR: [:)]

More
<

Saldie astoņdesmitie

A cache by AigarsR, Nemeda Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 23 November 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

23 November 2019, 18:00 - 23:45

Tā kā pirms gada pasākums Sweet eighties izdevās tīri labs smiley , šogad nolēmām “saldo astoņdesmito” tēmu turpināt. Pagājušajā gadā pasākums bija veltīts “saldajai” ārzemju mūzikai, bet šogad pievērsīsimies latviešu dziesmām.

Pirms gada varēja redzēt lenšu magnetofona demonstrāciju. Šogad iesim tālāk. Visa mūzika tiks atskaņota no diviem autentiskiem astoņdesmito gadu lenšu magnetofoniem. Būs dziesmas, kuras nu jau kļuvušas par tautas dziesmām, bet būs arī tādas, kuras Jūs varbūt dzirdēsiet pirmo reizi. Vai zinājat, ka pat maestro Raimonds Pauls komponēja dziesmas jaunā viļņa stilā?

Gandrīz visa mūzika skanēs autentiskā astoņdesmito gadu skanējumā. Skanējums, kuru vēl nav skāris nežēlīgā remasteringa roka. smiley Kā pie šiem ierakstiem savulaik varēja tikt, pastāstīsim vakara gaitā.

Kā parasti, būs pieejami galdiņi, soliņi un deju placis. Droši var ierasties gan pa vienam, gan lielākos bariņos. No pieredzes varam teikt, ka nekāda lielā dejošana nenotiek, bet sarunu biedrus var atrast jebkurš, jo tēma mums visiem viena smiley.

Būs arī neliela astoņdesmito gadu mūzikas nesēju izstādīte. Tā pati, kas pagājušajā gadā. Tie, kuri neredzēja, laipni lūgti ciemos.

Alus un kas stiprāks ir atļauts! Slēpņotājiem līdz 18 gadiem ierasties kopā ar vecākiem. Tālākiem braucējiem ir iespēja kempingā rezervēt naktsmājas, bet tas jādara laicīgi!

Būsim pateicīgi par nelielu ziedojumu, lai nosegtu telpu izmaksas.

Līdzi ņemam labu garastāvokli un groziņu! Uz tikšanos!

 

Dreskods: krāsainie astoņdesmitie.

Pasākums plānojas no 18:00 – 24:00

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.