Skip to Content

This cache is temporarily unavailable.

Etigo: Event proběhl a tak škrtám z aktivních.

More
<

Kačerský pubquiz 4

A cache by Etigo Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, 22 January 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

22 January 2020, 18:00 - 19:30

Anglie toho dala světu mnoho. Anglickou whisky, anglický humor, Alfreda Hitchcocka nebo třeba největšího dramatika všech dob - Shakespeare. Kromě toho taky jednu populární hospodskou soutěž, která si získala celý vyspělý svět. Řeč je o Pubkvízu. Stačí se projít po Brnu a uvidíte desítky pozvánek na lokálních verzí. A právě na jeden takový pubkvíz vás chci pozvat - na Kačerský pubkvíz 4.

A i v roce 2020 budeme pokračovat touto tradici a sejdeme se ve středu 22. lednu 2020 v 18 hodin v Živo u Palečka. Poměříme znalosti v dalších 10 tématech. Nemusíte se bát, nebude to nic drastického. Stačí mít dobrý tým a kousek toho štěstí na otázky. Dejte dohromady tým přijde poměřit svoje znalosti. Odměnou pro 3 nejlepší týmy bude podíl ze vstupného (čti: pivo zdarma). Vstupné na hlavu je 50 Kč.

A abych vás namotivoval, tak zde máte výsledky z minulých ročníků. Napraví si reputaci tým (P)AWA a odnese si zase první místo? Nebo jejich nadvláda je už pryč? A samozřejmě nemůžu zapomenout na ty kulaté nesmysly. Objednávejte je pomoci zápisu +1CWG. Jedno kolečko je za 10 Kč. Tak na nic nečekejte a přihlaste se. ;-)

Kdy: 22. ledna 2020 (středa)
Kde: Živo u Palečka
V kolik: 18 hodin
Délka trvání: 90+ minut
Co s sebou: dobrou náladu a slušné chování
Objednaných CWG: 30ks

google_analytics

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.