Skip to Content

This cache is temporarily unavailable.

Etigo: Event proběhl a tak škrtám z aktivních.

More
<

Já tam budu. A co vy?

A cache by Etigo Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 14 January 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

14 January 2020, 03:30 - 04:00

Vzpomínáte si na hlášku z hry Járy Cimrmanna Záskok "ale té lípy se nevzdám?" Tak já u tohoto eventu prohlásím něco podobného a to "ale té rozhledy se nevzdám." Minulý rok jsem chtěl na této rozhledně uspořádat event, ale nebylo mě dopřáno. Nejdříve zásahem vyšší moci a pak svévolnou archivaci ze strany revírníka. Proto letos to pouštím znova a hlásám "ale té rozhledny se nevzdám".

Stejně jako minule vás zvu na event, jehož jediným cílem je si dokázat, že jste blázni. Takoví blázni, kteří si dojdou ve 3:30 ráno pro bod na odlehlé místo. Často je to výměnou za nevšední zážitek (kolikrát uvidíte kompletně prázdné ulice Brna), noční rozhled po okolí nebo koulovačku nováčka v podání Želvy. Jsou to prostě věci, co se nezapomínají. A tak je na čase zase napsat novou kapitolu.

Kdy a kde? Event se bude konat ve 3:30 hodin ráno 14. ledna 2020 na vrchní části rozhledny Ostrá horka.Jedinou vyjímku dostávají lidi, kterým to nedovolí zdravotní stav. Samozřejmě nemůžu zapomenout na CWG, jedno za klasických 10 Kč. Objednávejte pomoci logu +1CWG. A na závěr snad stačí zopakovat název eventu. Já tam budu. A co vy?

Kdy: 14. ledna 2020 (úterý)
Kde: Ostrá horka
V kolik: 3:30
Délka trvání: 30 minut
Co s sebou: teplé oblečení
Objednaných CWG: 30ks

google_analytics

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.