Skip to Content

This cache is temporarily unavailable.

LiM: Komunitní vinárna přitáhla zdá se velké množství tzv. dobroserů - řečí čísel se zde sešlo násobně více lahví vína než kolik bylo neřidičů, nicméně komunitní pravidla hovoří jasně: domů si neodneseš nic, a tak se posezení trochu protáhlo, aby toto základní pravidlo bylo splněno.
Co se dálo za zavřenými dveřmi vinárny, nechť tam i zůstane.

Já moc děkuji všem za překvapivě hojnou účast; potěšila, a tak se třeba uvidíme znova při jiné komorní akci, raději však s jiným tématem.

D Ě K U J I !

More
<

Komunitní vinárna Filipka (BP57)

A cache by LiM Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 26 November 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

26 November 2019, 19:00 - 19:30

Beskydský Piknikový Spolek se po tradičním měsíci přemýšlení rozhodl vrhnout na nevděčnou stezku dobrosdrečnosti, lidumilství a pozitivismu, a po vzoru mnoha jiných veřejně prospěšných společností, které tu zprovozní společnou ledničku, tam zase knihobudku, jinde prádelnu, by rád svým dílem také přispěl k zářivé budoucnosti lidstva. Každý začátek je těžký a níže uvedený projekt není nijak monstrózní, přesto však věříme, že si své příznivce najde, a upozorňujeme, že jeho kvality oceníte zejména při osobní návštěvě.

O co jde ? 

BPS tímto představuje projekt tzv. Komunitní vinárny, což je vyhrazené místo, které může bezplatně navštívit kterýkoli kolemjdoucí libovolného pohlaví či státního příslušenství, a dle vlastní chuti zde strávit čas buď popíjením vína, konzumací pamlsků nebo prostě jen debatou s přáteli. Uvedený projekt bude spuštěn přesně v 19 hodin a testovací provoz je plánován na dobu 30 minut, v případě zájmu i déle. 

Bohužel, tento dobře myšlený projekt má jednu slabinu, a to zásadní. V okamžiku spuštění provozu se v nově vzniklém podniku totiž nebude nacházet ani kapka vína, proto je zde na místě apelovat na veškeré dobrovolníky z okolí, kteří by ochotně a s úsměvem na místo donesli ať už bílou, červenou nebo růžovou radost v lahvi, a vzájemným poskytnutím svých vzorků ostatním tak přispěli k náladě, která, jak my ve Spolku pevně věříme, bude nejpozději po čtvrté lahvince nadprůměrně veselá. Podmínka cokoli do vinárny donést samozřejmě není povinná, rádi uvítáme i takové, kteří se třeba jen náhodou na místě vyskytnou a s prázdnýma rukama dorazí; ano, i pro takové bude mít Spolek připraven uvítací košt s proslovem. Věříme, že pokud jste dočetli až sem, jste jistě myšlenkou nově vzniklého kulturního místa v beskydských horách nadšeni, a již se nemůžete dočkat dne uvedeného v záhlaví pozvánky tak, abychom se při otevření sešli v hojném počtu a dobré náladě. Můžete si povšimnout, že místo bylo chytře zvoleno tak, aby bylo dostupné vlakovým spojem (s krátkou zdravotní procházkou od nádraží).

Jediné, na co je potřeba jemně upozornit, tak prosím, každý by měl znát svou míru, a také samozřejmě: mladistvým a těhotným nenaléváme. První z uvedených může být zkontrolováno požadováním dokladu totožnosti, u druhé varianty spoléháme na upřímnost přítomných dam, a kontrolováno to nijak nebude. Děkujeme za pochopení. 

Vinárna je otevřena u příležitosti zahájení prodeje Svatomartinského vína, jehož vzorky budou na místě jistě přítomny.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.