Skip to Content

<

🎳IV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ BOWLINGOWY GEOPYRY🎳

A cache by Boann Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 05 December 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

05 December 2019, 19:30 - 21:00

Zapraszam na wieczorne 🎅🤶mikołajkowe🎅🤶 spotkanie. Spotykamy się 05 grudnia 2019 roku o godzinie 19:30 na podanych współrzędnych . Przez pierwsze 30 minut spotkania będzie można dokonać wymian wszelakich (PWG, geocoinów, TB), czy porozmawiać na tematy z geocachingiem związane. Podam wtedy również kilka informacji organizacyjnych dotyczących turnieju.

O 20:00 przemieścimy się do Sali do Bowlingu w Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej . Tam na godzinę (20:00-21:00) zarezerwowane są dla nas cztery tory do bowlingu. Wszystkich , którzy byliby chętni do czynnego udziału w zawodach proszę o informację w logu (na jednym torze podczas jednej gry przebywać może do 4 osób). Jak dobrze policzyliście miejsc jest 16 - zapisy następują według kolejności zgłoszeń.Do loga należy dodać informację o chęci wzięcia udziału w zawodach, a następnie wpisać się na listę, która znajduje się TUTAJ.

Jednocześnie informuję, że koszt czynnego udziału w turnieju (zwróci to część kosztów wynajęcia torów)  wynosić będzie 10 zł od osoby (do opłacenia w dniu eventu). Osoby, które chcą wziąć udział w evencie, ale nie koniecznie jako gracze (albo nie załapią się na listę startową) mogą to oczywiście zrobić. Kibice również są mile widziani, a z racji ich biernego udziału w zawodach nie ponoszą dodatkowego kosztu opłaty za tor.
 

UWAGA!

Kilka spraw organizacyjnych o których muszę jeszcze wspomnieć (odnośnie samego turnieju):
- należy zabrać ze sobą buty sportowe na zmianę (dotyczy to szczególnie kibiców. Co do zawodników - na sali są dostępne bez dodatkowych opłat buty do bowlingu, jednak na wszelki wypadek lepiej mieć też jakieś swoje, szczególnie jeśli rozmiar obuwia jest niestandardowy)
-udział w turnieju jest dobrowolny, a każdy zawodnik uczestniczy w grze na własną odpowiedzialność
-na obiekcie z racji jego charakteru nie można spożywać napojów procentowych
-21:00 jest godziną zakończenia eventu
-jeśli ktoś chciałby się zjawić z młodszym dzieckiem musi wziąć pod uwagę, że sala jest dość wąska, a podłoga może być śliska, więc z pewnością maluchy będą wymagać większej uwagi (przemyślcie więc dokładnie czy nie lepiej będzie aby zostały w domu)

Dla uczestników eventu (wszystkich) przewiduję małą niespodziankę😎.
Dla najlepszych trzech zawodników czekać będą dodatkowe nagrody.


Do zobaczenia!

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.