Skip to content

<

Piskvorky/Czech TIC TAC TOE

A cache by LavinaX Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 11/21/2019
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Je to už dávno, co jsem odlovil keše, věnující se hrám mého mládí. Myslím tím Igráčka, Dostihy a sázky a Merkur. Napadlo mě, že se přidám se svou troškou do mlýna u udělám také pár na tohle téma. Tahle je první z nich.

Piškvorky jsou hra pro dva hráče na kostičkovaném papíru. To je ten ze sešitu se zelenými deskami (červené desky značí linky, modrý čisté listy). Jeden hráč kreslí do sítě kolečka, druhý křížky a střídají se po jednom zápisu. Cílem hry je zapsat pět nepřerušených symbolů v řadě, sloupci nebo diagonále a lze využít prostor celého listu. V anglicky mluvících zemích je známá varianta TIC TAC TOE, kde se hraje na poli 3x3 čtverečky a úkolem je zapsat nepřerušeně symboly tři.

Jak na keš:

Můžete si lov užít jako Letterbox, jen bez razítka v krabičce nebo jako mysterku, kde si v teple domova podle mapy zjistíte, kde krabička leží. V tomto případě prosím o dostatek soudnosti s parkováním. Poblíž keše je velmi frekventovaná silnice a i přes rovinu je hloupost nechat tu stát auto. Předem díky a zde je tedy cesta:

Na výchozích souřadnicích začínáme KŘÍŽKEM, konkrétně asfaltovým křížením ulic Prvomájová a Kozolupská. Sejdeme z mírného kopce směrem k zámečku, až se dostaneme k asfaltovému KOLEČKU. Zde zatočíme doleva směrem na Stříbro a po chodníčku dojdeme až k dřevěnému KŘÍŽKU. Pár metrů za ním, jak by řekli střelci "na jedenácti hodinách" je betonové KOLEČKO. Cesta k němu je důvod, proč je terén 2,5, tak bacha s volbou obuvi případně počasí v den lovu. Zde ve výši dětských očí na vás čeká krabička. Na pirátské mapě by zde byl nakreslený KŘÍŽEK jako místo pokladu. Šťastný lov.

 

English (short description):

You can enjoy the hunt as a Letterbox, just without a stamp in a box or as a mystery cache, where you can find out where the box lies in the warmth of your home, according to the map. In this case, please make enough judgment with parking. There's a very busy road near the final coordinates. Thanks and here's the way:

At the initial coordinates we start with CROSS, namely the asphalt crossing of the streets Prvomájová and Kozolupská. We'll come down from a gentle hill towards the castle when we get to the asphalt WHEEL. Here we turn left towards Stříbro and along the sidewalk we reach the wooden CROSS. A few meters behind him, as the shooters would say "at eleven o'clock" is a concrete WHEEL. The road to it is why the terrain is 2.5, so watch out with the choice of shoes or weather on the day of hunting. Here, in the amount of children's eyes, a box awaits you. On the pirate map, there would be a drawn CROSS as a treasure site. Happy hunt.

 

 

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.