Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Sváteční cukrový (BP58)

A cache by Beskydský Piknikový Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 21 December 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

21 December 2019, 06:15 - 07:00

Poslední předvánoční sobota, pro mnohé první den netradičně dlouhé zimní dovolené. Dnes konečně je možno setřást ze sebe špínu pracovních dní uplynulého roku, válet se v posteli dle libosti, nebo jen tak z tepla domova pozorovat zimní plískanice za oknem. Šálek kávy si lze vychutnat naprosto v klidu a beze stresu. Movitější část populace posedí v houpacím křesle a nechá se uklidňovat praskáním hořícího dřeva v krbu. Ne, dnes opravdu není nutné s ničím spěchat.  

 

 

STOP ! 

 

Tohle byste opravdu chtěli ?  Čas letí i během svátků jako bláznivý, a kdo má dnes chvíli koukat  na pomalou zkázu smrkových polen, kdo si může dovolit prosedět půl dne za oknem, nebo snad zabít dopoledne válením se v pelechu či nudit sám sebe pomalým srkáním kávy ? 

 

 

Beskydský Předvánoční naštěstí přináší alternativu pro všechny typy těchto prokastrinací: žádné bezduché válení se na gauči, žádná romantika v teple domova. Naopak: pojďme dnes překvapit svá těla pohybem ještě dříve, než jsou v průměrný sváteční den uvyklá, pojďme se předvánočně zapotit výšlapem k rozhledně, ze které lze při troše štěstí pozorovat, jak první paprsky slunce olizují krajinu pod námi. Pojďme v batohu vynést pár kousků vánočních dobrot. Pojďme, protože je naděje, že na uvedeném místě se bude rozdávat teplý svařáček a k tomu hrát koledy. Pojďme, protože tenhle sraz si koleduje o označení sladce cukrový, a z toho důvodu snad dokáže nakopnout energií pro celý sváteční den !

 

Na setkání u rozhledny Panorama se těší Santa Klaus, Děda Mráz, sobíci Rudolf, Olive, Dasher, Dancer, Prancer,  Vixen, Comet, Cupid, sbor vánočních skřítků v čele s Jultonem, Papá Noel společně se Sinterklaasem, a samozřejmě také Beskydský Piknikový !
 

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.