Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Maski Show 2020

A cache by AigarsR, Nemeda Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, 01 January 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

01 January 2020, 00:00 - 00:45

Gads atkal tuvojas noslēgumam un mums ir iemesls tikties smiley Arī šoreiz mēs pārbaudīsim Jūsu maskēšanās spējas. Kā jau visiem zināms, mums no nevēlamām acīm jāmaskējas diezgan bieži. Tad jātēlo japāņu tūristi, tad pingvīni un citreiz vēl bomzis, kurš rakņājās miskastē. Labākā vieta un laiks, mūsuprāt, kad parādīt savas maskēšanās spējas, ir pats pilsētas centrs pusnaktī.

2020

Dotajās koordinātēs Jūs gaidīs pilnīgi neatkarīga un neuzpērkama ekspertu komisija. Neuzpērkamie eksperti vērtēs katra dalībnieka maskēšanās ekipējumu. Viens no vērtēšanas kritērijiem būs laiks, kurš vajadzīgs, lai nomaskējušos subjektu identificētu ar Geo niku. Liela iespēja uz uzvaru būs tiem dalībniekiem, kurus ekspertu komisija dzīvē nekad nav redzējuši. Droši aicināti piedalīties, jo uzvarētāju gaidīs balva.

Tātad ekspertu komisija dalībniekus gaidīs dotajās koordinātēs no plkst. 0:01. Maskēšanās ekipējuma vērtēšana un uzvarētāja balvas pasniegšana notiks precīzi plkst. 0:31. Kaislīgajam slēpņošanas atbalstītājam AivaramL pienākuši grūti laiki, bet cerams, ka arī šogad uzvarētājam par godu plkst. 0:33 būs grandioza uguņošana.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.