Skip to Content

This cache has been archived.

Laura_CZ: Archived

More
<

Kačeři u soudu 2

A cache by Laura_CZ Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Monday, 27 January 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

27 January 2020, 08:00 - 08:30

Ahoj kačeři,

i když k tomu i tentokrát název eventu může svádět, nevedu proti nikomu z vás soudní jednání. Již podruhé zvu zájemce na návštěvu různých veřejných soudních jednání.

Půjdeme se podívat do nádherné budovy Krajského soudu v Brně na ulici Rooseveltova. Je to jedna z poboček.

 

Kontrola u vstupu do soudní budovy

U vstupu do budovy na nás bude čekat justiční stráž. Budou kontrolovat, zda u sebe nemáme zbraň případně jiný nebezpečný předmět.

Jednací místnost

Před každou jednací místností je umístěno "Poučení pro osoby vstupující do jednací síně". Můžete si ho ještě před vstupem nastudovat. Ke vstupu budete vyzváni zapisovatelkou. Pravděpodobně budete zapisovatelkou nebo soucem/kyní dotázáni, ke které straně patříte. Sdělte že jste veřejnost a zaujměte místo v zadních lavicích jednací místnosti. Na jiné otázky, jako třeba účel, nemusíte odpovídat. Doporučuji nerušit probíhající proces, a do ukončení neodcházet. Při vyhlašování rozsudku je třeba vstát. V jednací místnosti je zakázáno kouřit, jíst i pít.

Předseda senátu (samosoudce) rozhoduje též o tom, zda je možno v průběhu soudního jednání pořizovat obrazové záznamy nebo uskutečňovat obrazové nebo zvukové přenosy z jednací síně. S vědomím předsedy senátu nebo samosoudce lze pořizovat zvukové záznamy. Jestliže by však způsob jejich provádění mohl narušit průběh jednání, může předseda senátu nebo samosoudce jejich pořizování zakázat.

 

Přehled jednání pro Krajský soud v Brně:

 

Sejdeme se před budovou soudu v pondělí 27. ledna v 8:00 a po půl hodině administrativy a klasických eventových záležitostech se půjdeme podívat dovnitř. Doporučuji si předem vybrat nějaké jednání. Délku jednotlivých jednání tentokrát radši odhadovat nebudu. Při mojí poslední návštěvě trvalo vynesení rozsudku skoro 90 minut. Jednalo se také o dotační a daňové podvody za více než 50M. Obžalovaný dostal 7 a půl roku ve věznici s ostrahou.

CWG tentokrát budou.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.